ua en ru

Вихідні в серпні: коли і скільки будемо відпочивати (календар)

Вихідні в серпні: коли і скільки будемо відпочивати (календар) Вихідні в серпні (колаж РБК-Україна)

Скільки днів українці відпочиватимуть в серпні 2019 - читайте в матеріалі Styler

Вихідні та свята у серпні 2019 чекають всі українці. Скільки ж будемо відпочивати в останній місяць літа? У цьому допоможе розібратися календар на серпень 2019.

В цьому місяці українці, які працюють п'ять днів у тиждень, будуть мати десять вихідних. Відповідно, робочих днів буде 21. Це випливає із статті 73 Кодексу законів про працю, якою встановлені святкові і неробочі дні в Україні.

Зазначимо, що субот у серпні буде п'ять, а неділь - чотири. Ще один додатковий вихідний ми отримаємо у понеділок, 26 серпня. Справа в тому, що День Незалежності України - головне державне свято - в цьому році випадає на суботу (24 серпня). Тому, згідно із законом, вихідний день буде перенесено саме на понеділок. Передсвятковий день, 23 серпня, буде зменшений на 1 годину. В цей день, до речі, святкується День Державного Прапора України.

Вихідні в серпні: коли і скільки будемо відпочивати (календар)

Календар на серпень 2019

Серед професійних свят у серпні можна виділити такі, як День Повітряних сил Збройних Сил України (4 серпня), День будівельника (11 серпня), Міжнародний день молоді (12 серпня) та інші.

Серед релігійних свят у серпні 2019 року можна виділити, наприклад, Курбан-байрам (11-14 серпня), Преображення Господнє (19 серпня) та Успіння Пресвятої Богородиці (28 серпня).

Вихідні в серпні: коли і скільки будемо відпочивати (календар)

Календар на серпень 2019

До речі, за даними опитування, яке у минулому році провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), День Незалежності України є найважливішим серед офіційних свят для 22% українців.

Зазначимо, що таких довгих вихідних після Дня Незалежності (з 24 по 26 серпня) українцям доведеться чекати більше місяця. У понеділок, 14 жовтня, ми будемо святкувати День захисника України. Тому є шанс три дні провести, наприклад, на морі. Адже це як раз так званий "оксамитовий" сезон.

Нагадаємо, що в липні українці мали максимальне число робочих днів.