ru ua

Під Вінницею хлопець одружився на бабусі, аби не йти до армії (відео)

Під Вінницею хлопець одружився на бабусі, аби не йти до армії (відео) Хлопець одружився на бабусі, аби не йти до армії (Фото: колаж РБК-Україна)

У військкоматі кажуть, що жодних законів молодий чоловік не порушував

Під Вінницею хлопець одружився на бабусі з першою групою інвалідності та став її опікуном, автоматично отримавши відстрочку від проходження строкової служби в армії. Як стверджують сусіди молодят, у цьому й полягав задум 24-річного Олександра Кондратюка. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

За два роки сімейного життя молода людина досить рідко приїжджає до дружини, яка припадає йому двоюрідною бабусею. Різниця у віці - 57 років. У селі Байковці місцеві жителі кажуть, що Зінаїду Іларіонівну набагато частіше відвідують її племінники, онуки та сестри.

У той же час Кондратюк регулярно під час призовної кампанії приходить у військкомат із довідкою про шлюб та опікунство.

За словами сусідів, бабуся мешкає в хаті одна, проте сама бабуся запевняє журналістів, що чоловік бачиться з нею щодня.

Хлопець одружився на бабусі, аби не йти до армії (Фото: скріншот)

За місцем проживання батьків Олександра - за 50 км від Байковки - хлопця також не вдалося зустріти.

Як розповів воєнком Вінницького комісаріату Олександр Данилюк, за законом хлопець дійсно має право на відстрочку, бо є опікуном інваліда 1-ї групи, і претензій до Кондратюка жодних немає. Також молодий чоловік приніс їм довідку про те, що проживає разом із дружиною у її хаті в селі.

На думку юристів, військові можуть взяти свідчення сусідів та відправитися з ними до суду.

"Якщо вони доведуть, що не існує шлюбних відносин, не ведеться спільного господарства, то особу зможуть призвати", - заявив юрист Роман Корченюк.

Втім, у військкоматі не збираються цим займатися - кажуть, що бракує часу. Також військові висловили думку, що хлопець після розголосу засоромиться, розлучиться зі своєю бабусею-дружиною та добровільно відправиться служити до армії.

Хлопець одружився на бабусі, аби не йти до армії (Відео: YouTube / ТСН)

Як повідомлялося раніше, Генеральний штаб виключає повний перехід на контрактну армію найближчим часом.