ua en ru

Українська армія отримала потужний модернізований винищувач: яскраві фото

Українська армія отримала потужний модернізований винищувач: яскраві фото ЗСУ передали модернізований винищувач Міг-29 (колаж РБК-Україна)

Покращений винищувач Міг-29 військовим передали львівські фахівці

Українська армія отримала черговий модернізований винищувач Міг-29МУ1, який оновили і поліпшили фахівці Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу".

Напередодні Дня захисника України підприємство вийшло на етап випробувальних польотів літака, розповіли на підприємстві. Про це передали на сайті ДК "Укроборонпром".

У винищувачі покращили тактико-технічні характеристики, продовжили ресурсні показники бойової машини, також замість обладнання радянського виробництва встановили системи українських виробників.

Випробувальні польоти виконали успішно, хоча і з деяким запізненням від графіка через примхи погоди, зазначив директор підприємства Дмитро Матрунчик.

Тепер винищувач знаходиться на аеродромі постійного базування.

Матрунчик додав, що подальша модернізація літаків цього типу силами українських підприємств триває.

Крім львівських майстрів, винищувачі оновлюють інші фахівці як державного, так і приватного секторів: ДП "ЛРЗ "Мотор", ДП "ОАЗ", ДП "Оризон-Навігація", ДП "Новатор", київські ТОВ "Радіонікс", КП СПБ "Арсенал", ВАТ НТК "Електронприлад", ТОВ "АВІАРМ" і ТОВ ТТЦ "Авіарадіосервіс" та Львівське ОКБ "Текон-Електрон".

Українська армія отримала потужний модернізований винищувач: яскраві фотоУкраїнська армія отримала потужний модернізований винищувач: яскраві фотоУкраїнська армія отримала потужний модернізований винищувач: яскраві фотоУкраїнська армія отримала потужний модернізований винищувач: яскраві фото

ЗСУ передали модернізований винищувач Міг-29МУ1 (фото: ukroboronprom.com.ua)

Додамо, що в липні ЛДАРЗ також передав одній з авіаційних бригад ЗСУ відремонтований винищувач Міг-29 з капітально відремонтованим двигуном і новою авіонікою.

Раніше повідомлялося, що українські воїни отримали надпотужний винищувач - модернізований навчально-бойовий літак-винищувач Су-27УБ.

Також ми писали про те, що влітку ЗСУ отримали партію модернізованих танків.