Туристи в шоці: на відомому українському курорті позеленів пляж (фото)

Туристи в шоці: на відомому українському курорті позеленів пляж (фото)
Фото: Коблево (РБК-Україна)

Останні чотири дні берег пляжу укритий водоростями, медузами і сміттям

На відомому українському курорті Коблево повністю позеленів пляж. Справа в тому, що після зміни погоди, на берег викинуло численну кількість водоростей, в яких заплуталися медузи, а також сміття від туристів. Про це повідомляє видання "Новости N".

Шар водрослей, які вкрили берег, приблизно метр. Цікаво те, що влада Миколаївської області абсолютно не діє і зону відпочинку українців ніхто не прибирає. На пляжах, крім світло-зелених водрослей, лежать гори сміття.

Туристи в шоці: на відомому українському курорті позеленів пляж (фото)Туристи в шоці: на відомому українському курорті позеленів пляж (фото)Фото: Пляж в Коблево (novosti-n.org)

"Варто також зазначити, що з проблемою "зеленого полотна" зіткнулися і місцеві бізнесмени, які мають біля пляжу водні атракціони. Тим не менш, вони теж діють, не бажаючи прибирати територію, на якій ведуть підприємницьку діяльність.Таким чином, щоб дістатися до води, кожному відпочиваючому потрібно подолати зелену смугу перешкод зі слизькими медузами", - повідомляє видання.

Туристи в шоці: на відомому українському курорті позеленів пляж (фото)Фото: Водороли вкрили пляж шаром в один метр (novosti-n.org)

Як раніше ми повідомляли, на території відомого українського курорту на Азовському морі бази відпочинку зливали нечистоти у море і пісок.

Читайте також у мережі показали фото з Кирилівки і Ялти. Порівняйте фотографії двох відомих українських курортів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся