ru ua

Точно не Маркл: редактор Vogue озвучив ім'я найстильнішої дами у королівській родині

Точно не Маркл: редактор Vogue озвучив ім'я найстильнішої дами у королівській родині Колаж РБК-Україна

Едвард Еннінфул зробив несподіваний вибір

Найстильнішою представницею королівської сім'ї главредактор британського видання журналу Vogue Едвард Еннінфул назвав не Меган Маркл або Кейт Міддлтон, а дружина спадкоємця престолу принца Чарльза. Про це інформує Daily Mail.

Один з найбільш відомих у всьому світі представників індустрії моди зробив несподіваний вибір. Еннінфул вважає, що краще за всіх одягається 71-річна герцогиня Корнуольська Камілла, хоча фанати вважають справжніми іконами стилю Маркл і Міддлтон.

Точно не Маркл: редактор Vogue озвучив ім'я найстильнішої дами у королівській родиніФото: GettyImages

Гуру в області моди вважає, що вона чудова та мріє розмістити фото невістки королеви Єлизавети II на обкладинці Vogue. Якщо це станеться, друга дружина Чарльза стане вже третьою дамою з королівської сім'ї, удостоєною цієї честі.

Нагадаємо, що раніше на обкладинці British Vogue чотири рази з'являлася перша дружина принца - принцеса Діана. А в 2016 році прикрасило обкладинку видання зображення герцогині Кембриджської Кейт Міддлтон.

Ми писали, що Меган Маркл, яка звикла ігнорувати королівські правила, знову потрапила в неприємний скандал. Так, старші королівські члени родини планують рішуче припиняти її самостійність в області самопіару.

До речі, в житті герцогині сталися колосальні зміни. На даний момент вона має намір допомагати жінкам, які проживають в країнах, що розвиваються.

Ми повідомляли, що Кейт Міддлтон застерегла Меган Маркл. А принц Вільям заявив, що дуже схвильований і з нетерпінням чекає зустрічі з малюком і його батьками найближчим часом.