ua en ru

Савченко на виборах підтримали три людини: напередодні нардеп розповіла про "тітушок" (відео)

Савченко на виборах підтримали три людини: напередодні нардеп розповіла про "тітушок" (відео) Фото: колаж РБК-Україна

За результатами парламентських виборів Надія Савченко на 51-му окрузі набрала 1,24%

Надія Савченко на виборах до Верховної Ради, які відбулися 21 липня, отримала три голоси на підтримку своєї кандидатури. Діючий нардеп балотується до парламенту в окрузі №51 у Донецькій області (частина Горлівки, включаючи Зайцево і частину Бахмутського району). За даними опрацювання 50% протоколів, за неї проголосували три людини. Про це свідчать дані на сайті Центрвиборчкому.

На цьому окрузі перемагає самовисуванець Олександр Ковальов, який за даними ЦВК до часу написання матеріалу набрав 64,32% (155 голосів "за").

Далі за ним слідує самовисуванець Володимир Весьолкін, який набрав близько 15% (36 голосів).

Інші кандидати не змогли набрати вище 7%. Зокрема, у Савченко, яка висунулася на вибори від політичної партії "Суспільно-політична платформа Надії Савченко", вийшло 1,24%.

Савченко на виборах підтримали три людини: напередодні нардеп розповіла про "тітушок" (відео)

Голосування на виборах у Раду 21 ибля (Фото: РБК-Україна)

До речі, з усіх 26 кандидатів у 14 у цьому окрузі з двома виборчими дільницями взагалі не знайшлося симпатиків - за них ніхто не проголосував.

Савченко на виборах підтримали три людини: напередодні нардеп розповіла про "тітушок" (відео)

Скрін: cvk.gov.ua

Зазначимо, що напередодні проведення позачергових виборів Савченко розповідала, що в цьому 51-му окрузі готувалися до фальсифікацій. Нардеп також повідомила про "тітушок", які були помічені на околицях. У цьому контексті вона озвучувала сумніви, чи зможуть вибори тут пройти демократично.

Савченко заявила, що Ковальов і Весьолкін намагатимуться зірвати вибори.

Відео: facebook.com/Savchenko.Nadiia

Як повідомлялося раніше, астролог висловився про результати голосування на парламентських виборах і дав прогноз по кандидатурі прем'єра і поділився думкою, яка буде сформована коаліція.

Також ми писалали про те, що користувачі мережі досить різко висловилися про явку на вибори в Ради, яка стала найнижчою за всю історію.