В поліклініці про це не розкажуть: Комаровський попередив про небезпечну інфекцію

В поліклініці про це не розкажуть: Комаровський попередив про небезпечну інфекцію
Євген Комаровський (колаж: РБК-Україна)

Комаровський розповів, що вакцину від цієї інфекції пропонують тільки в платних клініках

Доктор Комаровський розповів про те, як захиститися від небезпечної ротавірусної інфекції, на яку хворіють майже 100% дітей у віці до п'яти років. Про це знаменитий педіатр написав на своїй сторінці в Instagram.

За словами Євгена Комаровського, щеплення від ротавірусної інфекції необхідно зробити у віці до шести місяців у два прийоми. Однак вакцини від неї нема в переліку, що пропонують державні поліклініки.

"Ротавірус - це збудник кишкової та ротавірусної інфекції. Це досить важка кишкова інфекція з високим рівнем зневоднення, високою ймовірністю потрапити в стаціонар, мати після цього крапельниці, дієти і т. д." - розповідає педіатр.

Важливою особливістю вакцинації від інфекції є те, що її дуже треба закінчити до того, як дитині виповниться півроку.

В поліклініці про це не розкажуть: Комаровський попередив про небезпечну інфекцію

Комаровський й розповів про небезпеку ротавірусної інфекції (фото: unsplash.com)

Тільки в приватних клініках за бажанням батьків можна зробити щеплення проти ротавірусу. При чому, це навіть не укол, а прості крапельки.

"Питання щодо вакцинації від ротавірусної інфекції - це не питання доцільності, а питання матеріальних можливостей. Якщо у вас є можливість вакцинувати дитину від ротавірусної інфекції, цією можливістю слід скористатися", - пише Комаровський.

Комаровський й розповів про небезпеку ротавірусної інфекції (відео: instagram.com/doctor_komarovskiy)

Раніше доктор Комаровський розповів, як правильно організувати спокійний сон маленької дитини в колясці на свіжому повітрі.

До речі, Уляна Супрун нещодавно розповіла про те, як зрозуміти, що морозиво зберігалося неправильно і його краще не вживати. Також чиновниця розповіла про деякі види морозива, термін зберігання яких складає всього добу.

Також ми писали про те, що Євген Комаровський висловився про те, як правильно лікувати такий прояв стафілококової інфекції як фурункул.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся