ru ua

У парку Одеси знайшли рідкісну комаху з Закавказзя (фото)

У парку Одеси знайшли рідкісну комаху з Закавказзя (фото) Закавказький богомол в Одесі (колаж РБК-Україна)

В Одесі в парку Шевченка місцеві помітили деревного закавказького богомола. Комаху в Україні можна побачити рідко, однак, користувачі у мережі публікують багато фотографій таких жуків.

Про це пише "Думская".

Так, такого жука в Україні можна побачити рідко, адже клімат в країні не надто теплий. Вперше на наших територіях богомола помітили понад 100 років тому.

У парку Шевченка комаху помітили перехожі 30 вересня. Люди не побоялися комахи, адже сфотографували її дуже близько.

У парку Одеси знайшли рідкісну комаху з Закавказзя (фото)Закавказький богомол в Одесі (t.me/dumskaya)

У мережі користувачі публікують свої фото комах на яких видно, як богомол сидить на авто, листках чи просто на землі.

У парку Одеси знайшли рідкісну комаху з Закавказзя (фото)У парку Одеси знайшли рідкісну комаху з Закавказзя (фото)У парку Одеси знайшли рідкісну комаху з Закавказзя (фото)У парку Одеси знайшли рідкісну комаху з Закавказзя (фото)У парку Одеси знайшли рідкісну комаху з Закавказзя (фото)У парку Одеси знайшли рідкісну комаху з Закавказзя (фото)Закавказький богомол (t.me/dumskaya)

Що відомо про закавказький богомол

Це вид справжніх богомолів, поширений на Кавказі, в Ірані, Афганістані, а також на півдні України. Великі комахи, зеленого чи жовтувато-бурого кольору

Тіло кремезне, довжиною 6-8 см. Зелені, жовтуваті, бурі. На голові присутній невеликий горбик між основами антен та очима. Задні та середні ноги з шипом на коліні. Шкірясті надкрила повністю покривають кінець черевця, задні крила добре розвинені, прозорі. На передніх крилах видно білувате вічко.