ua en ru

В якому віці надзвичайно небезпечно пити алкоголь: наслідки незворотні

В якому віці надзвичайно небезпечно пити алкоголь: наслідки незворотні В якому віці надзвичайно небезпечно пити алкоголь (фото: freepik)

Алкоголь погано впливає на роботу всього організму, особливо якщо ним зловживати. Але у певному віці спиртне особливо чревате наслідками.

В одному з досліджень вчені з'ясували, у які періоди життя мозок особливо занадто до токсичної дії алкоголю, пише health.comments.

Експерти кажуть, що найнебезпечніший вік - з 15 до 19 років. Але, як показує практика, саме в цьому віці підлітки починають пробувати алкоголь.

Ця звичка може негативно позначитися на роботі головного мозку, а також внести розлад в психологічний стан.

А ось у людей після 20 років алкоголь може викликати такі незворотні наслідки, як ризик розвитку деменції, тобто вікового слобоумства.

Від спиртних напоїв також варто відмовитися людям, старше 65 років, знову ж таки через ризик деменції. Вчені говорять, що в цьому віці навіть невеликі дози алкоголю можуть викликати пошкодження мозку.

Але, мабуть, найнебезпечніше пити алкоголь під час вагітності. Адже це загрожує серйозними відхиленнями у майбутньої дитини. Тому вагітним варто повністю відмовитися від спиртних напоїв.

Раніше вчені знайшли алкоголь, який може бути корисний для здоров'я жінок, особливо у певному віці.

Також ми писали, з якими антибіотиками заборонено змішувати алкоголь.