ua en ru

Як їздити на автомобілі, щоб шини прослужили якомога довше: важливі правила

Як їздити на автомобілі, щоб шини прослужили якомога довше: важливі правила Як їздити на авто, щоб шини прослужили якомога довше (freepik)

Деякі автовласники часто скаржаться на незначний термін служби шин. Іноді стан шин помітно погіршується вже незабаром після їх установлення. Однак, є деякі способи, які допоможуть продовжити їхній термін.

Як потрібно їздити - читайте нижче.

Так, водії з досвідом знають, як керувати транспортним засобом, щоб покришки прослужили якомога довше.

Необхідно дотримуватись 5 важливих правил.

Основна вимога для збереження хорошого стану гуми - це акуратне водіння. Водій повинен бути максимально обережним та уникати різких маневрів.

Також треба дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Не розганятися занадто швидко і не зупинятися занадто різко;
  • Не здійснювати повороти на високій швидкості;
  • Стежити за станом дорожнього покриття і намагатися не потрапляти в ями;
  • Уникати наїзду коліс на бордюри;
  • Любителям дріфтингу варто відмовитися від цього нього.

Як зберігати шини

Важливо пам'ятати, що автогума перед "сезонною відпусткою" має бути очищена від забруднень як усередині, так і зовні. Шини без диска зберігаються у вертикальному положенні на рівній поверхні. Найкраще для цих цілей підійде спеціальний стелаж.

Утеплений цегляний гараж найкраще підійде для зберігання шин. Головне, щоб стовпчик термометра був у районі позначки +15°C

До того ж неопалюваний гараж або бокс, гарячий виробничий цех, вологе приміщення, балкон, що не опалюється, однозначно не підходять для збергіань шин. Бажано шукати альтернативний варіант приміщення.