Бійка на Осокорках

Бійка на Осокорках почалася вчора, 19 травня між громадськими активістами, яких було близько 150 чоловік і "тітушкамі" у камуфляжній формі, яких налічувалося 50-60 чоловік.

У зіткненні постраждало кілька десятків людей, а також 15 співробітників правоохоронних органів. Трьох активістів затримала міліція, кількох травмованих забрала машина «швидкої допомоги».

Бійка на Позняках: причини

Конфлікт виник біля скандальної забудови у Дарницькому районі Києва біля станції метро "Осокорки". Невідомі знову встановили паркан навколо земельної ділянки, на якій заплановано будівництво торгового центру. Місцеві жителі домовилися зібратися о 19:00 біля метро, ​​щоб знести паркан і відстояти зелену зону.

Бійка на Осокорках почалася з того, що кілька людей намагалися витягнути стовпчики з огорожі, а «тітушкі» відтіснили їх, використовуючи при цьому димові шашки і ракетниці. Зіткнення тривали доти, поки активісти повністю не зламали паркан і не перекрили проспект Бажана в обох напрямках, вимагаю від міліції звільнити затриманих ними. Як повідомлялося, станом на 23:35, рух по обидві сторони було відновлено.

Бійка на Осокорках
Новини за 28 травня
Новини за 26 травня
Новини за 21 травня
Новини за 20 травня
Новини за 19 травня
Новини за 23 квітня