ua ru

Недвижимость

23 сентября
22 сентября
21 сентября
20 сентября
17 сентября
16 сентября
15 сентября
14 сентября
13 сентября
11 сентября
10 сентября
09 сентября
08 сентября
07 сентября

Розділ "Нерухомість" - це актуальні новини та події на ринку нерухомості України, аналітика цін на квартири, інформація про будівництво ЖК і комерційних об'єктів. Також в рубриці зібрано огляди і експертні думки ріелторів про покупку і здачу житла в оренду, тенденції зарубіжного ринку, публікації про дизайн та розвиток міського середовища.

Новини нерухомості Києва і регіонів

Ринок нерухомості України динамічно змінюється, на що впливають економічні та соціальні фактори. Для тих, хто хоче придбати житло або приміщення для бізнесу, важливо бути в курсі останніх подій в усіх сегментах сфери.

У тематичному розділі представлені новини про новобудови з рейтингами ЖК в Києві, інформація від компаній-забудовників про дати введення в експлуатацію новобудов, повідомлення про проблемні об'єкти.

Про ситуацію на вторинному ринку з прогнозами і аналітикою вартості квартир розповідають експерти - представники найбільших агентств нерухомості України. Ріелтори радять, як вигідно купити житло і на які умови варто звернути увагу.

Все про житло в регіонах, скільки коштують квартири у Львові, Одесі, Дніпрі та інших містах, де будують нові будинки, як змінюється статистика цін на земельні ділянки після відкриття ринку землі - про це докладно в наших матеріалах.

Комерційна нерухомість

Сегмент ринку нежитлового фонду включає офісні, промислові та складські приміщення, торговельні майданчики, готельні комплекси та ін.

З новин розділу про комерційну нерухомість можна дізнатися про відкриття бізнес-центрів і ТЦ, вартості квадратного метра приміщення в даних об'єктах.

Тенденції ринку і законодавство

Щомісячна статистика цін на квартири в новобудовах і на вторинному ринку, вартість купівлі-продажу житла в столиці і містах країни допоможуть бути в курсі ситуації на українському ринку нерухомості.

Не менш актуальні новини про зміни в законодавстві. Уряд затвердив програму доступного житла з новими умовами кредитів, знизивши ставки по іпотеці на придбання квартир у нових ЖК. У рубриці про нерухомість також доступна інформація про оподаткування, кому і на яких умовах надаються податкові пільги, чи буде податок на продаж квартири.

Сучасна архітектура і зручне міське середовище є популярними світовими тенденціями. Дізнайтеся про цікаві проекти інфраструктури, урбаністики, дизайнерські рішення. Також у нас зібрані новини зарубіжного ринку нерухомості, огляди та аналітичні прогнози.

Погода
Популярные теги