ua en ru

Суд анулював 19 ліцензій компанії "сім'ї" Януковича на видобуток нафти і газу

Суд анулював 19 ліцензій компанії "сім'ї" Януковича на видобуток нафти і газу

Київський апеляційний адміністративний суд 28 січня анулював 19 спеціальних дозволів ТОВ "Голден деррік" на видобуток нафти і газу. Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко, передає прес-служби міністерства.

"Через низку порушень чинного законодавства та умов користування спеціальними дозволами Державна служба геології та надр анулювала рішення, на підставі яких ТОВ "Голден Деррік" планував видобувати нафту і газ", - сказав міністр.

Шевченко зазначив, що зараз робота юридичних служб зосереджена на тому, щоб повернути у державну власність активи, які були виведені попередньою владою та анулювати ліцензії, які були видані всупереч закону.

Зазначимо, 67% ТОВ "Голден Деррік" належить кіпрській компанії "Хартлог Лімітед", яку пов'язують з екс-міністрами уряду Миколи Азарова - Едуардом Ставицьким та Миколою Присяжнюком, а також колишнім народним депутатом від Партії регіонів Юрієм Іванющенко.

Нагадаємо, раніше НАК "Надра України" також вдалося в судовому порядку розірвати договори купівлі-продажу часток в договорах спільної діяльності з "Голден Деррік" щодо Сахалінського родовища.