ua en ru

Рада розглянула майже 2900 правок до земреформи, жодну нардепи не підтримали

15:06 05.03.2020 Чт
1 мин
Парламентарії повернуться до розгляду правок о 16:00
Рада розглянула майже 2900 правок до земреформи, жодну нардепи не підтримали Фото: Верховна рада (Віталій Носач/РБК-Україна)

Верховна рада України станом на четвер, 5 березня, розглянула майже 2900 поправок до другого читання законопроекту про ринок землі. Однак жодна в сесійній залі підтримана не була, передає кореспондент РБК-Україна.

Зокрема, депутати Ради розглянули 2897 правок з 4018 до другого читання законопроекту №2178-10.

Нагадаємо, станом на середу народні депутати розглянули понад 2500 правок.

Як писало РБК-Україна раніше, глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія прогнозував, що законопроект про ринок землі Рада зможе прийняти не раніше 16-17 квітня. За його словами, голосування не зможе відбутися раніше, якщо ВР продовжить розглядати поправки в такому темпі.

Парламент ще на початку лютого увійшов в розгляд законопроекту про ринок землі в другому читанні. Нардепи в перший день розгляду, 6 лютого, блокували президію ВР.

Додамо також, в парламентській фракції "Слуга народу" сподіваються на прискорення розгляду поправок до законопроекту про ринок землі, про що заявив перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: