Опозиційна платформа - За життя: свіжий рейтинг на парламентських виборах 2019

Опозиційна платформа - За життя: свіжий рейтинг на парламентських виборах 2019
Опозиційна платформа - За життя (facebook.com/OppositionPlatform)

У передвиборчому рейтингу "Опозиційна платформа - За життя" знаходиться на другому місці

Рейтинг партії "Опозиційна платформа - За життя" на дострокових виборах до Верховної ради 2019, останні новини і дані соцопитувань, історія та ключові члени політсили - в матеріалі РБК-Україна.

Кандидати в депутати від "Опозиційної платформи - За життя"

В ході з'їзду партії 6 червня була представлена перша десятка кандидатів:

  1. Юрій Бойко,
  2. Вадим Рабинович,
  3. Віктор Медведчук,
  4. Наталія Королевська,
  5. Сергій Льовочкін,
  6. Нестор Шуфрич,
  7. Василь Німченко,
  8. Сергій Ларін,
  9. Сергій Дунаєв,
  10. Тарас Козак.

Опозиційна платформа - За життя: свіжий рейтинг на парламентських виборах 2019

Фото: список партії "Опозиційна платформа - За життя"

Рейтинг "Опозиційною платформи - За життя" на парламентських виборах 2019

Соцопитування 26 травня-7 червня

За даними опитування КМІС, "Опозиційна платформа - За життя" займає друге місце в рейтингу. За політсилу готові проголосувати 11,8% респондентів. На першому місці в рейтингу залишається "Слуга народу" (48,5%), на третьому - "Європейська солідарність" (8,1%), на четвертому - "Батьківщина" (7,8%), на п'ятому - "Голос" (5,6%).

Опозиційна платформа - За життя: свіжий рейтинг на парламентських виборах 2019

Соцопитування 29 травня -3 червня

Згідно з опитуванням, проведеним групою "Рейтинг" "Опозиційна платформа - За життя" займає друге місце в рейтингу партій, які можуть пройти в Раду. Серед 2 тис. респондентів за політсилу мають намір проголосувати 10,5%. Перше місце, згідно з опитуванням, посідає "Слуга народу" з підтримкою 48,2% опитаних.

Опозиційна платформа - За життя: свіжий рейтинг на парламентських виборах 2019

Соцопитування 16-21 травня

Результати дослідження соціологічної групи "Рейтинг" прогнозують партії "Опозиційна платформа - За життя" підтримку 10,5% виборців (ті хто, точно піде голосувати і визначився з вибором). Серед усіх опитаних респондентів за політсилу готові віддати свій голос 8,1% респондентів.

У передвиборчому рейтингу партій "Опозиційна платформа - За життя" знаходиться на другому місці, поступаючись лише "Слузі народу".

Рейтинги партій на виборах до Верховної Ради 2019

Рейтинги партій на виборах до Верховної Ради 2019 (фото: ratinggroup.ua)

Найбільший рівень підтримки виборців у партії - в східних областях України (25%), а також в південному регіоні (14%). На заході країни "Опозиційну платформу" підтримує тільки 1% опитаних.

Варто зазначити, що партія має високий антирейтинг серед виборців. За даними соцдослідження, за "Опозиційну платформу" точно не проголосують 24,9% опитаних українців.

Історія партії

До 2018 року політсила носила назву "За життя", а з моменту реєстрації в 1999 році по 2016-й - "Всеукраїнське об'єднання "Центр".

На виборах до Верховної ради в 2002 році брала участь у складі коаліції НДУЕ. У парламентських виборах 2006 партія "Центр" увійшла до "Опозиційного блоку "Не так" (лідером був Степан Гавриш). Під час дострокових виборів до ВР у 2007-му увійшла до складу виборчого блоку "КУЧМА" (головою партії був Віктор Головко).

У березні 2014-го лідером партії "Центр" обрали Вадима Рабіновича. В цьому ж році партія увійшла до складу "Опозиційного блоку" разом з політсилами "Нова політика", "Державний нейтралітет", "Україна - Вперед!", "Трудова Україна", і "Партія розбудови України".

Вадим РабиновичВадим Рабінович (фото: прес-служба Вадима Рабіновича)

У 2016-му партія залишає "Опозиційний блок" і змінює назву на "За життя". У програмі партії зазначено, що її вибором є проукраїнська політика, позаблоковий статус і міжнародне співробітництво.

У листопаді 2018 року до політсили приєднується голова громадського руху "Український вибір - право народу" Віктор Медведчук.

В цей же час Вадим Рабінович і один з лідерів "Опозиційного блоку" Юрій Бойко підписали угоду про співпрацю партій на виборах президента і нового складу парламенту в 2019 році. Інші лідери "Опозиційного блоку" (В. Новинський і Б. Колєсніков) не підтримали дій Бойко і виключили його з партії "за зраду інтересів виборців".

Після цього Юрій Бойко з частиною "Опозиційного блоку" (Партією розвитку України) приєдналися до політсили "За життя", яка в грудні 2018-го була перейменована в "Опозиційну платформу - За життя". Її головами стали Вадим Рабінович і Юрій Бойко, главою політради - Віктор Медведчук.

Результат на парламентських виборах в 2014 році

"Опозиційна платформа - За життя" брала участь у виборах до Верховної ради VIII скликання в складі "Опозиційного блоку".

За результатами голосування, "Опозиційний блок" зайняв 4 місце, отримавши 9,43% голосів виборців і 29 депутатських мандатів в парламенті.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся