Опозиційна платформа - За життя: результаты на парламентських виборах 2019

Неділя 21 липня 2019 21:00
Опозиційна платформа - За життя: результаты на парламентських виборах 2019
Опозиційна платформа - За життя (facebook.com/OppositionPlatform)

У передвиборчому рейтингу "Опозиційна платформа - За життя" знаходиться на другому місці

Рейтинг партії "Опозиційна платформа - За життя" на дострокових виборах до Верховної ради 2019, останні новини і дані соцопитувань, історія та ключові члени політсили - в матеріалі РБК-Україна.

Екзит-пол виборів в Раду 2019

Згідно з результатами Національного екзит-полу, "Опозиційна платформа - За життя" на виборах в Раду отримала 11,5% голосів виборців. З таким результатам політсила займе 33 місця в парламенті.

Крім того, змогли подолати п'ятивідсотковий бар'єр:

 1. "Слуга народу" - 43,9
 2. "Європейська солідарність" - 8,9
 3. "Батьківщина" - 7,6
 4. "Голос" - 6,3

Опозиційна платформа - За життя: результаты на парламентських виборах 2019

Кандидати в депутати від "Опозиційної платформи - За життя"

В ході з'їзду партії 6 червня був представлений список кандидатів:

 1. Юрій Бойко,
 2. Вадим Рабинович,
 3. Віктор Медведчук,
 4. Наталія Королевська,
 5. Сергій Льовочкін,
 6. Нестор Шуфрич,
 7. Василь Німченко,
 8. Сергій Ларін,
 9. Сергій Дунаєв,
 10. Тарас Козак.

Опозиційна платформа - За життя: результаты на парламентських виборах 2019

Фото: список партії "Опозиційна платформа - За життя"

Рейтинг "Опозиційною платформи - За життя" на парламентських виборах 2019

Соцопитування 13-17 липня

За результатами опитування "Рейтингу" 13-17 липня, партія "Опозиційна платформа За життя" набирає на виборах в Раду 10,5%. Таким чином ОТЗЖ залишається на другому місці в рейтингу партій. Крім того, згідно з даними, подолати п'ятивідсотковий бар'єр зможуть також "Слуга народу" ,"Європейська солідарність","Батьківщина" і "Голос ".

Опозиційна платформа - За життя: результаты на парламентських виборах 2019

Соцопитування 6-10 липня

Соціологічне опитування було проведено групою "Рейтинг" з 6 по 10 липня 2019 року. В результаті отриманих даних у партії "Опозиційна платформа- За життя" 11,6% голосів респондентів і друге місце в рейтингу. Також до першої п'ятірки увійшли: "Слуга народу" (47%), "Європейська солідарність" (8,2%), "Голос" (6,6%), "Батьківщина" (6,4%).

Соцопитування 25 червня-7 липня

За даними соціологічного дослідження КМІС за 25 червня-7 липня, на виборах до парламенту "Опозиційна платформа - За життя" може подолати прохідний бар'єр із результатом 14,1%. Також високі шанси пройти в Раду у партій "Слуга народу", "Європейська солідарність", "Батьківщина".

Які партії проходять до парламенту: рейтинг

Соцопитування 28 червня-4 липня

У рейтингу від Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка і Центру "Соціальний моніторинг" за 28 червня - 4 липня партія "Опозиційна платформа - За життя" з результатом 13,7% посідає друге місце. У першій п'ятірці лідерів також "Слуга народу" (41,6%), "Європейська солідарність" (8,5%), "Батьківщина" (7,7%), "Голос" (7,5%).

Соцопитування 29 червня-3 липня

В опитуванні соціологічної групи "Рейтинг" з 29 червня по 3 липня взяли участь 2,5 тис. респондентів з усіх регіонів України. В результаті отриманих даних про передвиборчі симпатії виборців, рівень підтримки партії "Опозиційна платформа - За життя" склав 13,4%. У партії друге місце в рейтингу після "Слуги народу" (42,3%), також прохідний бар'єр долають "Європейська солідарність" (8,3%), "Голос" (7,2%), "Батьківщина" (7,2%).

Соцопитування 13-23 червня

В опитуванні групи "Рейтинг" на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту (IRI) партія "Опозиційна платформа - За життя" отримала 12% підтримки респондентів (серед тих, хто піде на вибори і визначився, за кого голосувати). Перше місце в рейтингу у "Слуги народу", також в Раду можуть пройти партії "Голос", "Європейська солідарність", "Батьківщина".

Социологи обнародовали еще один рейтинг партий перед выборами

Соцопитування 13-21 червня

Центр "Соціальний моніторинг" та Український інститут соцдосліджень провели своє опитування з 13 по 21 червня. Згідно з їхніми даними, "Опозиційна платформа За життя" зберігає за собою друге місце. Партію підтримали 12,1% респондентів. Прохідний бар'єр в 5% зможуть також подолати "Слуга народу", "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос".

Соцопитування 8-12 червня

За даними "Рейтингу", за "Опозиційну платформу За життя" збираються проголосувати 11,1% опитаних громадян. У п'ятірку лідерів також входять партії "Слуга народу", "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос".

Опозиційна платформа - За життя: результаты на парламентських виборах 2019

Соцопитування 6-9 червня

Згідно з опитуванням соціологічної групи "Рейтинг", який проводився серед українців 6-9 червня, "Опозиційна платформа За життя" залишається на другому місці в рейтингу. За партію готові віддати свої голоси 10,4% виборців.

Опозиційна платформа - За життя: результаты на парламентських виборах 2019

Соцопитування 26 травня - 7 червня

За даними опитування КМІС, "Опозиційна платформа - За життя" займає друге місце в рейтингу. За політсилу готові проголосувати 11,8% респондентів. На першому місці в рейтингу залишається "Слуга народу" (48,5%), на третьому - "Європейська солідарність" (8,1%), на четвертому - "Батьківщина" (7,8%), на п'ятому - "Голос" (5,6%).

Опозиційна платформа - За життя: результаты на парламентських виборах 2019

Соцопитування 29 травня - 3 червня

Згідно з опитуванням, проведеним групою "Рейтинг" "Опозиційна платформа - За життя" займає друге місце в рейтингу партій, які можуть пройти в Раду. Серед 2 тис. респондентів за політсилу мають намір проголосувати 10,5%. Перше місце, згідно з опитуванням, посідає "Слуга народу" з підтримкою 48,2% опитаних.

Опозиційна платформа - За життя: результаты на парламентських виборах 2019

Соцопитування 16-21 травня

Результати дослідження соціологічної групи "Рейтинг" прогнозують партії "Опозиційна платформа - За життя" підтримку 10,5% виборців (ті хто, точно піде голосувати і визначився з вибором). Серед усіх опитаних респондентів за політсилу готові віддати свій голос 8,1% респондентів.

У передвиборчому рейтингу партій "Опозиційна платформа - За життя" знаходиться на другому місці, поступаючись лише "Слузі народу".

Рейтинги партій на виборах до Верховної Ради 2019

Рейтинги партій на виборах до Верховної Ради 2019 (фото: ratinggroup.ua)

Найбільший рівень підтримки виборців у партії - в східних областях України (25%), а також в південному регіоні (14%). На заході країни "Опозиційну платформу" підтримує тільки 1% опитаних.

Варто зазначити, що партія має високий антирейтинг серед виборців. За даними соцдослідження, за "Опозиційну платформу" точно не проголосують 24,9% опитаних українців.

Історія партії

До 2018 року політсила носила назву "За життя", а з моменту реєстрації в 1999 році по 2016-й - "Всеукраїнське об'єднання "Центр".

На виборах до Верховної ради в 2002 році брала участь у складі коаліції НДУЕ. У парламентських виборах 2006 партія "Центр" увійшла до "Опозиційного блоку "Не так" (лідером був Степан Гавриш). Під час дострокових виборів до ВР у 2007-му увійшла до складу виборчого блоку "КУЧМА" (головою партії був Віктор Головко).

У березні 2014-го лідером партії "Центр" обрали Вадима Рабіновича. В цьому ж році партія увійшла до складу "Опозиційного блоку" разом з політсилами "Нова політика", "Державний нейтралітет", "Україна - Вперед!", "Трудова Україна", і "Партія розбудови України".

Вадим РабиновичВадим Рабінович (фото: прес-служба Вадима Рабіновича)

У 2016-му партія залишає "Опозиційний блок" і змінює назву на "За життя". У програмі партії зазначено, що її вибором є проукраїнська політика, позаблоковий статус і міжнародне співробітництво.

У листопаді 2018 року до політсили приєднується голова громадського руху "Український вибір - право народу" Віктор Медведчук.

В цей же час Вадим Рабінович і один з лідерів "Опозиційного блоку" Юрій Бойко підписали угоду про співпрацю партій на виборах президента і нового складу парламенту в 2019 році. Інші лідери "Опозиційного блоку" (В. Новинський і Б. Колєсніков) не підтримали дій Бойко і виключили його з партії "за зраду інтересів виборців".

Після цього Юрій Бойко з частиною "Опозиційного блоку" (Партією розвитку України) приєдналися до політсили "За життя", яка в грудні 2018-го була перейменована в "Опозиційну платформу - За життя". Її головами стали Вадим Рабінович і Юрій Бойко, главою політради - Віктор Медведчук.

Результат на парламентських виборах в 2014 році

"Опозиційна платформа - За життя" брала участь у виборах до Верховної ради VIII скликання в складі "Опозиційного блоку".

За результатами голосування, "Опозиційний блок" зайняв 4 місце, отримавши 9,43% голосів виборців і 29 депутатських мандатів в парламенті.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся