Італія - Україна: онлайн трансляція (рахунок 1:1)

Італія - Україна: онлайн трансляція (рахунок 1:1) Фото: тренування збірної України перед матчем з Італією (twitter.com/FFUKRAINE)

РБК-Україна проведе трансляцію товариського поєдинку

Італія - Україна. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 21:45, а дивитися поєдинок можна на каналах "Україна" і "Футбол 1". Збірна України в рамках підготовки до матчів Ліги Націй проведе товариський поєдинок проти команди Італії. Букмекери віддають перевагу підопічним Роберто Манчіні.

10 жовтня 21:45
Генуя, стадіон "Луїджі Ферраріс"

Матч заврешено 1:1

90+3 хв. Усе! Фінальний свисток!

90 + 2 хв. К'єза отримав жовту картку за грубу гру ліктем проти Бутко.

78 хв. Пеллегріні вийшов замість барелів.

78 хв. Берарді замінив Лоренцо Інсіньє.

76 хв. Кравець продовжить гру замість Яремчука.

73 хв. Заміна у збірної України: Коноплянка пішов, Петряк вийшов.

71 хв. Малиновський завдав гарматного удару в перекладину. Буквально тут же Степаненко міг добивати, але Доннарумма впорався.

70 хв. Заміна у Італії. Верратті пішов, Бонавентура вийшов.

63 хв. ГООООООООООООООООЛ! Малиновський класним пострілом зрівняв рахунок в матчі!!

57 хв. Італія також проводить заміну: Пішов з поля Федеріко Бернардескі, замість нього вийшов Іммобіле.

56 хв. Відразу заміна в України після пропущеного гола: Степаненко вийшов замість Сидорчука.

55 хв. Гол! Федеріко Бернардескі потужно пробив у ближній кут воріт і м'яч рикошетом від рукавичок Пятова залетів у ворота!

51 хв. Тепер гравець "скаудри адзурри" Верратті отримав жовту картку за грубе порушення правил.

48 хв. Бурда отримав "гірчичник" за гру рукою в центральній зоні у власному штрафному майданчику.

46 хв. Розпочався другий тайм! З заміни починає його збірна України: Циганков вийшов замість Марлоса.

45+1 хв. Перерва!

43 хв. Невеличка пауза в матчі - хвилина мовчання в пам'ять жертв обвалу моста Моранді.

37 хв. Перша жовта в матчі! Ракицький допустив помилку при прийомі м'яча і тут же грубо збив Федеріко Бернардескі в підкаті.

28 хв. Марлос намагався нанести удар, але Бонуччі прийняв на себе.

27 хв. Сильний пресинг використовує команда Італії у сьогоднішньому матчі.

22 хв. Небезпечно! Лоренцо Інсіньє пробив поруч з дальньою стійкою.

20 хв. Контролюють м'яч італійці, але вже без небезпечних моментів біля наших воріт.

12 хв. Поки в основному обороняються підопічні Андрія Шевченка.

8 хв. Ще один сейв від П'ятова! Провал у нас в обороні!!

5 хв. Пятов відбив удар у дальній нижній кут з-за меж штрафного від Федеріко Бернардескі!

4 хв. Почали пресингувати італійці. Пятов якісно зіграв на виході.

2 хв. З атаки почали гравці України, але поки нерезультативно.

1 хв. Матч стартував! Поїхали!

- Команди вже вийшли на поле. Звучать гімни і почнемо!

- Вітаємо всіх любителів футболу!

- Стартові склади команд:

Італія: Доннарумма, Бірагі, К'єлліні, Бонуччі, Флоренці, Барелла, Жоржінью, Верратті, К'єза, Інсіньє, Бернардескі

Україна: Пятов, Матвієнко, Бурда, Ракицький, Караваєв, Сидорчук, Зінченко, Маліновський, Коноплянка, Марлос, Яремчук

- На поєдинку не очікується аншлаг: стадіон "Луїджі Ферраріс" у Генуї вміщує близько 30 тисяч глядачів, проте матч відвідають лише 11 тисяч.

- На поєдинок команди вийдуть в своїх основних комплектах форм: Україна - в жовтому, Італія - в синьому.

- Головний тренер збірної України Андрій Шевченко на передматчевому тренуванні в Італії показав, що знаходиться в прекрасній формі, прокинувши м'яч хавбеку команди Олександру Караваєву точно між ніг.

- Як уже повідомлялося, в поєдинку точно не візьме участі Андрій Ярмоленко. Тренерський штаб вирішив не ризикувати здоров'ям лідера команди перед грою з Чехією. Сьогодні стало відомо, що також з італійцями не зіграє півзахисник "Андерлехта" Євген Макаренко, який напередодні не взяв участь в вечірньому тренуванні збірної України.

- Зустріч буде зупинена на 43 хвилині. Присутні на стадіоні вшанують пам'ять 43 загиблих в результаті обвалення 14 серпня моста Моранді в Генуї.

Напередодні делегація збірної України поклала вінок до підніжжя споруди.

Підопічні Андрія Шевченка проведуть спаринг з однією з найтитулованіших команд світу - Італією, що займає в рейтингу ФІФА 20 позицію. "Жовто-сині" розташувалися на 29 місці.

"Скуадра адзурра" зараз переживає не найкращі часи. Італійці провалили відбірковий цикл ЧС-2018 і вперше за 60 років не зіграли у фінальному турнірі світової першості. В результаті глава Федерації футболу Італії Карло Тавеккьо, а також головний тренер команди Джанпьеро Вентура пішли у відставку.

Ітлаія при Манчіні поки також не може знайти "свою" гру, нічия з поляки в Лызы націй у себе вдома (1:1) і виїзна поразка від Португалії (0:1), без Кріштіану Роналду в складі, тому підтвердження. Крім того, після цих поєдинків команда оновила сумну статистику - вперше за 59 років не здобула жодної офіційної перемоги за календарний рік.

Збірна України прекрасно стартувала в Лізі Націй - 2 перемоги, 6 очок і перше місце групі 1 Ліги В. Підопічні Шевченко здобули перемоги над Чехією і Словаччиною з рахунком 2:1 і 1:0 відповідно. Увійшовши, таким чином, до п'ятірки непереможних команд в рамках Ліги націй.

Історія зустрічей Італії та України налічує 7 матчів - як офіційних, так і товариських. 6 поєдинків закінчилися перемогами "Скуадри адзурри", ще в одному поєдинку була зафіксована нічия.