Гончарук прокоментував початок великої приватизації в Україні

Гончарук прокоментував початок великої приватизації в Україні
Фото: Олексій Гончарук (РБК-Україна)

За його словами, у держави мають залишитись тільки стратегічно важливі об'єкти 

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук прокоментував доручення президента Володимира Зеленського почати масштабну приватизацію в країні. Про це він сказав в ефірі "Свободи слова".

За словами Гончарука, у власності держави мають залишитися тільки стратегічно важливі об'єкти

"Велика приватизація. У нас як у держави надто багато активів, щоб ними ефективно розпоряджатись. У держави має залишитись лише те, що є стратегічним, що виконує, окрім функції заробляння грошей, ще й якусь соціальну функцію, або є стратегічно важливим з безпекової точки зору. Все інше має бути віддано приватному і ефективному власнику", - заявив прем'єр-міністр.

Раніше президент України Володимир Зеленський доручив уряду і парламенту розпочати масштабну приватизацію в Україні.

Зеленський доручив розпочати підготовку великих державних підприємства для приватизації із залученням інвестиційних радників і провести перший конкурс не пізніше 1 квітня 2020 року.

РБК-Україна писало, що Зеленський заявляв, що уже скасовано понад 160 указів, які створювали тиск на бізнес, та повідомив про підготовку до великої приватизації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся