Фонд енергоефективності розпочне приймати заявки на енергомодернізацію будинків у березні 2019

Фонд енергоефективності розпочне приймати заявки на енергомодернізацію будинків у березні 2019
Фото: Геннадій Зубко (РБК-Україна)

За словами Зубка, перші кошти вже є в мультидонорському фонді від ЄС у сумі 50 млн євро

Фонд енергоефективності розпочне приймати перші заявки на енергомодернізацію будинків від ОСББ у березні 2019 року. Про це сьогодні журналістам повідомив віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко, передає кореспондент РБК-Україна.

За його словами, перші кошти вже є в мультидонорському фонді від ЄС у сумі 50 млн євро.

"Нам потрібно, щоб запрацював Фонд (Фонд енергоефективності, - ред.), який може приймати заявки і запускати проекти, тоді ці кошти будуть надходити на клієнтські рахунки. Ми розраховуємо, що приблизно десь у березні Фонд вже почне приймати заявки. Але для цього потрібно дуже активно працювати", - сказав Зубко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Кабінеті міністрів України очікують завершення формування незалежної наглядової ради Фонду енергоефективності до середини листопада

В липні РБК-Україна повідомляло, що Фонд енергоефективності отримав 1,6 млрд гривень для запуску своєї роботи. Передбачається, що крім бюджетних коштів, програми фонду будуть співфінансуватися міжнародними партнерами.

У травні Кабінет міністрів затвердив порядок призначення членів наглядової ради Фонду енергоефективності. Наглядова рада формується в складі двох представників уряду, двох незалежних членів і одного представника міжнародних донорів. Члени наглядової ради обираються на п'ятирічний термін, а одна й та ж особа може обиратися не більш трьох разів підряд і тільки шляхом конкурсного відбору.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся