Динамо - Славія: онлайн трансляція (рахунок 2:0)

Динамо - Славія: онлайн трансляція (рахунок 2:0) Фото: "Динамо" - "Славія" (facebook.com/fcdynamoua)

РБК-Україна проведе трансляцію матчу за путівку в плей-офф Ліги чемпіонів

Динамо - Славія. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 19:30, а дивитися поєдинок можна на телеканалі "2+2". Київське "Динамо" вдома прийме празьку "Славію" в рамках матчу-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. На думку букмекерів, перевага в цьому поєдинку на боці "біло-синіх".

14 серпня 19:30
Київ, НСК "Олімпійський"

Матч завершено 2:0

95 хв. Фінальний свисток! "Динамо" перемагає й виходить до раунду плей-офф.

94 хв. Фридрих грубо збиває ззаду Гармаша, за що отримує попередження.

92 хв. Заміна у "Динамо". Циганков - Морозюк.

90 хв. Арбітр компенсував чотири хвилини.

89 хв. Цоуфал не за правилами зупиняє прорив Вербича з лівого флангу і отримує попередження.

88 хв. Заміна в "Динамо". Шепелєв - Буяльський.

86 хв. Ще одне попередження в пасиві у футболістів "Славії" - "відзначився" Боржил.

85 хв. Заміна у "Славії". Хушбауер - Фрідріх.

79 хв. Циганков вискочив до воріт, але захисник дограв до кінця і не дозволив Віктору нанести удар.

77 хв. Після навісу з кутового по воротах головою пробив Нгадеу-Нгаджуи - в руки Бойко.

75 хв. Заміна у "Динамо". Бурда - Шабанов.

75 хв. Заміна у "Славії". Тецл - Шкода.

73 хв. ГОООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!! Циганков блискучим пасом вивів до воріт Бесєдіна, і Артем переграв воротаря.

68 хв. Небезпечно біля воріт "Динамо"! Після прострілу з лівого флангу Соучек пробивав з метра, але якимось дивом м'яч не залетів у ворота.

68 хв. Заміна у "Славії". Змргал - Балуци.

64 хв. Сильний простріл з правого флангу атаки "Славії", але від ноги Хушбауера м'яч вилетів за межі поля.

61 хв. Довге закидання в напрямку штрафного майданчика "Динамо", але Бойко вчасно вийшов за межі воріт і вибив м'яч.

56 хв. Чехи дуже активно йдуть вперед. Їм обов'язково потрібно забивати.

46 хв. Вербич пасом врозріз вивів до воріт Циганкова, але сильно віддав передачу.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45 хв. Свисток на перерву!

45 хв. Арбітр компенсував три хвилини.

43 хв. Змргал пробив метрів з 30 - м'яч пролетів в безпосередній близькості від дев'ятки воріт Бойка.

39 хв. Також попереджений запасний голкіпер Коваржа за надмірні емоції на лаві.

38 хв. Хушбауера попереджений за суперечки з арбітром.

37 хв. "Славія" забиває у ворота "Динамо", але арбітр з великою паузою не зараховує взяття воріт.

32 хв. Хушбауер пробив здалеку - вище воріт.

29 хв. Стох пробивав з-за меж штрафного майданчика, але, на щастя, удар не вийшов.

25 хв. Бесєдін скористався помилкою суперників, вискочив до воріт, але обіграти суперника не зміг.

18 хв. Після прострілу Пиварича з лівого флангу Вербич пробивав у дотик - воротар на місці.

12 хв. Після навісу в штрафну Сікора пробивав головою - повз ворота.

11 хв. ГОООООЛЛЛЛЛЛЛ!!! Циганков навісив зі штрафного, і Вербич, відірвавшись від захисників, переправив м'яч у ворота.

7 хв. Гості непогано виходять в контратаки, але поки до завершального удару справа не доходить.

3 хв. Гармаш пробив з-за меж штрафного - голкіпер перевів на кутовий.

1 хв. Матч розпочався.

- "Славія" прибула на матч кваліфікації ЛЧ з "Динамо" всього за годину, повідомляє FootballHub. Також наголошується, що представники чеського клубу відправляли стартовий склад по Wi-Fi.

- Стартові склади:

"Динамо": Бойко (В), Сидорчук (К), Вербич, Шепелєв, Циганков, Гармаш, Піваріч, Бурда, Бесєдін, Кадар, Кендзера
Запасні: Бущан (В), Че Че, Морозюк, Андрієвський, Буяльський, Шабанов, Н. Русин

"Славія": Коларж (В), Цоуфал, Сікора, Змргал, Гушбауэр (К), Тецл, Нгадеу-Нгаджуи, Стох, Боржил, Делі, Соучек
Запасні: Коварж (В), Зелені, Кудела, Белуце, Шкода, Фрідріх, Покірні

- У разі виходу в групу Ліги чемпіонів "Динамо" заробить більше 30 млн євро. Оскільки формат турніру змінився, то виплати тепер будуть ділитися на дві частини: гроші за потрапляння в груповий етап і гроші за історичні досягнення в ЛЧ. Кияни отримають більше 15 млн євро за потрапляння в групу і приблизно таку ж суму за попередні успіхи в Лізі чемпіонів.

- Головний тренер збірної України Андрій Шевченко відвідає матч і оцінить готовність гравців столичного клубу перед початком відбіркового турніру в Лізі націй.

- Гравці "Динамо" вийдуть на поле в домашньому комплекті форми білого кольору (голкіпер - в салатовому), а футболісти "Славії" проведуть поєдинок у виїзній синій екіпіровці (воротар - в яскраво-помаранчевому).

- Команда "Славії" захоплюється красою "Олімпійського"!

- Поліція не дозволила проводити марш уболівальникам "Славії" до стадіону з центру Києва.

- Фанати під час гри з чехами пересядуть на 45 і 47 сектора. Також ультрас "Динамо" WBC попросили всіх фанатів утриматися від використання піротехніки.

ДИНАМО - СЛАВІЯ. 14 серпня 2018, 19:30. НСК "Олімпійський" #wbc_info 1. Завтра наші сектори на стадіоні будуть 45 і 47!...

Опубліковано WBC Ультрас Динамо Понеділок, 13 серпня 2018 р.

- На жаль, частина НСК "Олімпійський" буде закрита. УЄФА через неналежну поведінку вболівальників "біло-синіх" під час домашнього матчу Ліги Європи-2017/18 проти грецького АЕК (0:0), вирішив закрити сектор №43.

Перша зустріч команд завершилася вничью з рахунком 1:1. Для обох команд це був перший єврокубковий поєдинок в новому сезоні. Київська команда упустила перемогу на 94 хвилині, пропустивши м'яч з пенальті. На гол "біло-синіх" Беньяміна Вербича пражани відповіли точним ударом Йозефа Гушбауера. Однак завдяки голу на виїзді, в наступний етап поки проходить саме київський клуб.

Після матчу в Празі "Динамо" в чемпіонаті України відпочивало - поєдинок 4-го туру УПЛ з "Маріуполем" був перенесений. "Славія" у своїй першості мінімально здолала "Младу Болеслав" в гостях - 1:0. Таким чином, набравши максимум балів у стартових 4 турах чемпіонату Чехії, команда очолює турнірну таблицю завдяки кращій різниці м'ячів, випереджаючи "Спарту" і "Вікторії Пльзень".

У разі успіху "Динамо" на заключній стадії для пропуску в груповий турнір Ліги чемпіонів зіграє з победителем пари "Стандард" (Бельгія) - "Аякс" (Нідерланди). В першій зустрічі суперників у Льєжі господарі поля врятувалися від поразки завдяки голу на 94 хвилині з пенальті - 2:2. Команда, що програла, автоматично потрапляє в груповий етап Ліги Європи-2018/19.