ua en ru

Аваков провів зустріч з представниками православних церков

Аваков провів зустріч з представниками православних церков Фото: Арсен Аваков (mvs.gov.ua)

МВС домовилося про координацію дій з архієпископом Євстратієм Зорею і митрополитом Онуфрієм

Міністерство внутрішніх справ України домовилося про співпрацю і координацію дій з архієпископом Євстратієм Зорею (УПЦ КП) і митрополитом Онуфрієм (УПЦ МП). Про це повідомив голова МВС Арсен Аваков, передає РБК-Україна з посиланням на повідомлення в Twitter.

"З митрополитом Онуфрієм (УПЦ МП) і архієпископом Євстратієм Зорею (УПЦ КП) домовилися про співробітництво та координацію дій щодо недопущення проявів релігійної ворожнечі у процесі врегулювання міжцерковних відносин. МВС буде забезпечувати права і свободи незалежно від конфесії", - повідомив він.

Аваков провів зустріч з представниками православних церков

Фото (twitter.com/AvakovArsen)

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що правоохоронці будуть діяти жорстко у відповідь на можливі злочини на грунті релігійної ворожнечі.

За словами джерела РБК-Україна, праві сили не планують штурмувати Києво-Печерську лавру в ході маршу 14 жовтня 2018 року.

Патріарший намісник, митрополит Переяславський та Білоцерківський митрополит Епіфаній прокоментував інформацію про те, що прихильники єдиної помісної церкви Московського патріархату в Україні готують провокації 14 жовтня. Раніше в інтерв'ю РБК-Україна керуючий справами УПЦ Московського патріархату митрополит Бориспільський, Броварський Антоній заявив, що в Україні деякі націоналістичні групи готують на 14 жовтня провокації в Києво-Печерській та Почаївській лаврах.