ua en ru

Учасники повторного конкурсу щодо впровадження MNP оприлюднили цінові пропозиції

Учасники повторного конкурсу щодо впровадження MNP оприлюднили цінові пропозиції Фото: послуга перенесення телефонних номерів в Україні (UBR.ua)

Переможця буде оголошено протягом 20 робочих днів з моменту проведення торгів 25 грудня 2015

Учасники повторних конкурсних торгів на закупівлю послуги впровадження MNP (переносимість телефонних номерів - Mobile Number Portability) в Україні оприлюднили свої цінові пропозиції. Про це за підсумками розкриття пропозицій на відкритих торгах 25 грудня за предметом "Послуги з проектування та розробки в галузі інформаційних технологій для прикладних завдань (проектування, розробка та впровадження автоматизованої системи "Централізована база даних перенесених номерів") повідомили у прес-службі Українського державного центру радіочастот (УДЦР).

Як зазначається, кількість учасників зросла із чотирьох до шести, при цьому до їхнього числа увійшли такі відомі компанії, як Huawei і Ericsson.

Учасники повторного конкурсу щодо впровадження MNP оприлюднили цінові пропозиції

Фото: повторний конкурс щодо перенесення номерів в Україні (прес-служба УДЦР)

З метою забезпечення прозорості у проведенні повторних конкурсних торгів розкриття пропозицій транслювалася в режимі онлайн на каналі УДЦР у YouTube.

За процедурою проведення повторного конкурсу спостерігали представники Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРСІ) Української асоціації операторів зв'язку "Телас", мобільних операторів, громадських організацій та ЗМІ.

Учасниками відкритих торгів, від яких надійшли пропозиції, стали шість компаній:

- ТОВ "Huawei Ukraine" (запропонована ціна з ПДВ 26 млн 932 тисячі 218 гривень 32 копійки),
- "Ericsson Україна" (107 млн 666 тисяч 14 гривень),
- ТОВ "Діалінк" (71 млн 774 тисячі 160 гривень 80 копійок),
- ТОВ "ЕС АЙ центр" (39 млн 582 тис 989 гривень 69 копійок),
- Т4В (Республіка Польща) - 82 млн 283 тисячі 537 гривень),
- ДП "Українські спеціальні системи" (89 млн 271 тисяча 902 гривні 50 копійок).

Як зазначив член НКРЗІ Олександр Скляров, кількість учасників є дещо більшою, ніж було минулого разу. Згідно із законом України "Про здійснення державних закупівель", оцінка пропозицій конкурсних торгів проводитиметься протягом 20 робочих днів, після чого буде оголошено переможця повторного конкурсу.

Оприлюднено цінові пропозиції із закупівлі послуги з впровадження MNP в Україні...

Опубліковано УДЦР 25 грудня 2015 р.

Нагадаємо, УДЦР рішенням НКРЗІ від 25 серпня 2015 року внесено до реєстру операторів з адміністрування централізованої бази даних абонентських номерів (послуга MNP). 15 вересня було оголошено конкурсні торги на закупівлю послуг із проектування, розробки та впровадження автоматизованої інформсистеми "Централізована база даних перенесених номерів". Повторний конкурс на закупівлю послуги MNP в Україні було призначено 9 листопада.

Раніше, наприкінці вересня 2015 року, НКРЗІ запропонувала операторам самостійно профінансувати запуск послуги. Згідно з розрахунками УДЦР, на запуск MNP державі бракує 69 млн гривень. Загальну вартість обладнання та програмного забезпечення, необхідного для побудови системи, оцінено в понад 80 млн гривень, з яких УДЦР вкладе 11,5 млн грн.