ru ua

Повторний конкурс щодо впровадження послуги MNP в Україні відбудеться 25 грудня

Повторний конкурс щодо впровадження послуги MNP в Україні відбудеться 25 грудня Фото: засідання комітету з конкурсних торгів (YouTube-канал УДЦР)

Про це йдеться в анонсі прес-служби Українського державного центру радіочастот

Повторні конкурсні торги на закупівлю послуги щодо впровадження послуги MNP (переносимість телефонних номерів - Mobile Number Portability) в Україні відбудуться у п'ятницю 25 грудня 2015 року об 11:00. Про це повідомили у прес-службі Українського державного центру радіочастот (УДЦР).

Як зазначається, в УДЦР відбудеться розкриття пропозицій повторних конкурсних торгів на закупівлю за предметом "Послуги із проектування та розробки у сфері інформаційних технологій для прикладних завдань (Проектування, розробка та впровадження автоматизованої системи "Централізована база даних перенесених номерів").

"Код державного класифікатора продукції та послуг ДК016:2010-62.01.1. за процедурою "Відкриті торги", - йдеться в анонсі.

Акредитація ЗМІ, для яких організують транспорт, відкрита до завтрашнього вечора.

Нагадаємо, Український держцентр радіочастот отримав понад 10 тисяч заявок від операторів мобільного зв'язку 3G.

Як повідомлялося в жовтні, на участь у тендері з будівництва технічної бази для перенесення номерів абонентів стільникового зв'язку в Україні заявки подали чотири компанії.

Раніше, наприкінці вересня 2015 року, Національна комісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) запропонувала операторам самостійно профінансувати запуск послуги. Згідно з розрахунками УДЦР, на запуск MNP державі бракує 69 млн гривень. Загальну вартість обладнання та програмного забезпечення, необхідного для побудови системи, оцінено в понад 80 млн гривень, з яких УДЦР вкладе 11,5 млн грн.