ru ua

WhatsApp і Gmail похвалилися рекордною аудиторією понад 1 млрд користувачів

WhatsApp і Gmail похвалилися рекордною аудиторією понад 1 млрд користувачів Фото: нові "мільярдні" інтернет-додатки в WhatsApp і Gmail (The Guardian)

Американські IT-гіганти Facebook и Google оприлюднили статистику щодо динаміки розвитку найбільш перспективних онлайн-сервісів

Щомісячна аудиторія популярних американських онлайн-сервісів -месенджера WhatsApp, що належить соцмережі Facebook, і поштової служби Gmail від корпорації Google (холдинг Alphabet) перевищила один мільярд користувачів. Про це повідомляє британська газета The Guardian.

Таким чином, поштовий додаток Gmail став сьомим за рахунком сервісом Google, кількість клієнтів якого перевалила за позначку в 1 млрд людей, зазначив CEO Google Inc. Сундар Пічаі профільному виданню The Verge на конференції з інвесторами за підсумками квартальних результатів.

Раніше подібною статистикою в "Гуглі" могли похвалитися тільки шість продуктів - пошуковик Google(.com), Chrome, Google Maps, YouTube, Android і Google Play.

Своєю чергою, оголошення про "мільярдний" рекорд WhatsApp зробив глава материнської компанії Facebook Inc. Марк Цукерберг.

Аудиторія месенджера з моменту його включення до структури "Фейсбуку" зросла більш ніж удвічі.

Нагадаємо, в січні WhatsApp Inc. анонсував скасування плати за доступ.

Раніше поштова служба Gmail оголосила щодо швидкого старту розсилки попереджень про надходження назашифрованных належним чином електронних листів для користувачів. Як повідомлялося в листопаді, для впровадження нової функції знадобиться кілька місяців.

Тоді ж стало відомо про те, що е-пошта Google зможе автоматично писати відповіді на одержану кореспонденцію.

Нагадаємо, минулого літа Gmail запустив сервіс самознищення електронних листів.