ru ua

Gmail зможе автоматично писати відповіді на листи

Gmail зможе автоматично писати відповіді на листи Фото: Gmail

Функція стане в нагоді тим, хто часто відповідає на листи на ходу

Компанія Google заявила, що розробила технологію, яка спростить ведення листування в поштовій службі Gmail. Про це повідомляє Стрічка.ру з посиланням на портал Wired.

Новий алгоритм під назвою Smart Reply аналізує зміст повідомлення, а потім запропонує користувачеві три варіанти швидкого відповіді на вибір. Відповідно до опису, стилістично вони будуть відповідати оригінальному послання. У Google считают функція стане в нагоді тим, хто часто відповідає на листи на ходу і змушений вручну набирати їх на смартфоні.

Ази листування Smart Reply освоїв за допомогою методу глибокого навчання, під яким зазвичай розуміють різновид машинного навчання, що передбачає використання багаторівневих нейронних мереж. Нейронні мережі - це математичні моделі, які симулюють процес навчання людини; їх перевага - здатність сприймати неупорядковану інформацію.

В Google визнали, що Smart Reply може робити помилки, і пояснили, що з-за цього алгоритм пропонує три варіанти відповіді, а не один. Крім того, самі послання досить короткі - від трьох до шести слів. Творці підкреслили, що коли система генерує занадто схожі відповіді, дублі видаляються через їх фільтрацію відповідає окремий алгоритм.

Наголошується, доступ до нової функції користувачам нададуть з 4 листопада. Поки не повідомляється, чи знає система англійську або їй доступні інші мови.

Нагадаємо, раніше повідомлялося Google начнет використовувати штучний інтелект для боротьби зі спамом.