Gmail попередить про незашифровану електронну пошту

Понеділок 16 листопада 2015 14:24
Gmail попередить про незашифровану електронну пошту
Фото (PCmag): поштова служба Gmail від Google

Нову функцію інтернет-пошуковик пообіцяв впровадити протягом найближчих місяців

Поштова служба Gmail, що належить компанії Google, скоро розпочинає попереджати користувачів про надходження листа, назашифрованого належним чином. Нову функцію інтернет-пошуковик пообіцяв впровадити протягом найближчих місяців, повідомляє PCmag.

"Багато провайдерів поштових сервісів не шифрують повідомлення, коли вони в дорозі. Коли з їх допомогою ви відправляєте або одержуєте листи, ваші повідомлення доступні шпигунам, як листівки в листах", - зазначили в Google.

Починаючи з березня минулого року Gmail (а також веб-пошук і "Диск Google") завжди використовує захищене з'єднання протоколом HTTPS при перевірці і кореспонденції. З якого пристрою здійснюється вхід до служби - з комп'ютера, телефону або планшета - не має жодного значення. HTTPS застосовується в пошті Google із 2010 р., проте у користувачів раніше була можливість відключити шифрування для прискорення роботи.

В американській компанії також повідомили, що заходи щодо захисту Gmail приносять свої плоди. Крім того, останніми роками шифрування впроваджують й інші провайдери. Із 2013 р. кількість зашифрованих листів, відправлених на скриньки Gmail зі сторонніх поштових сервісів, збільшилася із 33 до 61%. Для одержувачів решти 39% листів пошта Gmail буде показувати повідомлення з рекомендацією переключитися на захищений канал зв'язку.

Як повідомлялося, Gmail зможе автоматично писати відповіді на листи.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся