ua en ru

WhatsApp анонсував цілком вільний доступ

WhatsApp анонсував цілком вільний доступ Фото: мобільний месенджер "Фейсбуку" (Reuters)

Популярний американський месенджер переходить на безоплатну передплату повною мірою

Популярний і один з найбільших у світі месенджер WhatsApp, що належить флагманській американській соцмережі Facebook (США), продовжує пошуки найбільш оптимальної моделі монетизації і в понеділок 18 січня оголосив про нове рішення відмовитися від платної передплати. Про це повідомив сьогодні корпоративний блог онлайн-сервісу.

"Ми раді оголосити, що WhatsApp більше не буде стягувати плату за передплату", - йдеться в офіційному повідомленні.

Як зазначає месенджер, по мірі розвитку інтернет-ресурсу керівництво WhatsApp прийшов до висновку, що платна підписка "не працювала", оскільки у багатьох користувачів відсутня кредитна картка для оплати, з-за чого багато хто з них побоюються втратити доступ по закінченні року безкоштовного використання.

Платну передплату "дочірній" мессенджер "Фейсбуку" скасує "протягом найближчих тижнів", йдеться у прес-релізі мобільного додатку.

Як повідомлялося, творець месенджера WhatsApp Ян Кум, 39-річний мігрант з України, посів у списку найбагатших молодих підприємців у США за версією журналу Forbes станом на листопад 2015 року третє місце зі статками у 8,8 млрд доларів.

Тоді ж стало відомо й щодо планів законодавчої влади РФ заборонити "використання іноземних сервісів Google, Yahoo і WhatsApp у зв'язку із проходженням цивільної служби державному службовцю у службових цілях".