ua en ru

УДЦР отримав понад 10 тисяч заявок від операторів мобільного зв'язку 3G

УДЦР отримав понад 10 тисяч заявок від операторів мобільного зв'язку 3G Фото: зв'язок 3G в Україні (Protelecom.net)

На сьогодні видано 6827 дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв

В Україні йде активна робота щодо впровадження послуги 3G, яка вже доступна для багатьох користувачів майже в усіх регіонах України. Про це повідомили у прес-службі Українського держцентру радіочастот (УДЦР).

Як зазначається, у процесі розгортання технології зв'язку третього покоління фахівці УДЦР виконують завдання щодо розрахунків електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) і випромінювальних пристроїв (ВП), видачі дозволів на експлуатацію РЕЗ та ВП, проведення вимірювань параметрів засобів зв'язку та здійснення їхнього технічного радіоконтролю.

З моменту надходження до УДЦР від мобільних операторів перших заявок на розвиток мережі зв'язку третього покоління (24 квітня 2015 року) їхня кількість перевищила 10 тисяч (станом на 18 грудня 2015 року отримано 10038 заявок). На сьогодні вже видано 7622 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв та 6827 дозволів на їхню експлуатацію. Решта отриманих заявок також оперативно опрацьовується.

Як повідомлялося, активному впровадженню технології 3G сприяло прийняття ряду важливих рішень щодо спрощення процедури отримання дозвільних документів, що є зручною для всіх зацікавлених сторін процесу розгортання нової мережі. Прозорості та відкритості цього процесу також сприяло рішення керівництва підприємства про регулярне оприлюднення на офіційному сайті щотижневих даних про кількість проведених в УДЦР розрахунків щодо ЕМС РЕЗ і видачу дозволів на їхню експлуатацію.

В Україні йде активна робота з впровадження 3G. Ця послуга вже є доступною для багатьох користувачів майже у всіх регіон...

Опубліковано УДЦР 18 грудня 2015 р.

Нагадаємо, напередодні в Києві було розширено покриття 3G-мережі від Vodafone. Раніше британський телеком-оператор розпочав поетапно запускати мережу мобільного зв'язку третього покоління не тільки в Києві, але й на території столичних передмість.