ru ua

Громадська рада при Нацтелерадіо виступила за розробку кодексу мовлення в Україні

Громадська рада при Нацтелерадіо виступила за розробку кодексу мовлення в Україні Фото: голова Нацради Юрій Артеменко на виїзному засіданні ("Новий формат"/NF.dp.ua)

Як зазначається, запропонований документ не має стати регулівним актом

Громадська рада при Національній раді з питань телебачення і радіомовлення активно обговорила на своєму засіданні і підтримала ідею розробки Кодексу мовлення в Україні. Про це сьогодні повідомили у прес-службі Нацтелерадіо.

Як зазначається, запропонований документ не має стати регулівним актом.

Майбутній мовний кодекс України краще розглядати та розробляти як документ співрегулівний після того, як буде прийнято новий закон про аудіовізуальні послуги, у проекті якого має бути розділ про співрегулювання.

13 січня відбулося засідання Громадської ради при Нацраді. На ньому було розглянуто низку питань стосовно регуляторних актів конституційного органу, а також обговорено ефективність роботи Громадської ради.

Опубліковано Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 14 січня 2016 р.

На думку громадськості, Нацтелерадіо було б доцільно звернутися до телерадіоорганізацій з рекомендацією переглянути власні редакційні статути щодо врахування в них викликів сучасності - наявності положень про війну, військовослужбовців, внутрішньо переміщених осіб (ВПО), захист дітей та інше.

Нагадаємо, на початку січня на Донбасі частково відновили українське радіомовлення. Із 5 січня 2016 року перший канал Українського радіо" (УР-1) можна слухати у Волновасі на хвилях 88,7 МГц, Костянтинівці на 89,9 МГц і в місті Широкий на 106,9 МГц.