ua en ru

Apple створить власні телешоу з потоковим відео

Apple створить власні телешоу з потоковим відео Фото: Apple TV (mail.ru)

Новий онлайн-сервіс планується до презентації у вересні разом з анонсом iPhone 7

Американська IT-корпорація Apple Inc. [AAPL] веде в даний час переговори з низкою продюсерів Голлівуду про створення власного оригінального телеконтенту з ексклюзивним доступом лише для iTunes. Про це наприкінці січня повідомило видання The Street.

Як зазначається, даний iOS-додаток може стати частиною нового сервісу потокового відео (в режимі реального часу), що "яблучна" компанія планує представити у вересні разом з анонсом iPhone 7.

Крім того, до стріминговому онлайн-сервісу Apple також очікує підключити телеканали. Такий хід має посприяти зростанню продажів Apple TV. Поки із жодною зі студій угоди не підписано.

Виробництвом унікального контенту для Apple займаються Netflix і Amazon. Ексклюзив Netflix - серіал "Картковий будиночок" і "Помаранчевий - хіт сезону". Для Amazon ексклюзивно створено серіал "Очевидне", якість перших епізодів якого високо оцінили експерти і критики.

Apple створить власні телешоу з потоковим відео

Фото: Apple TV (MacDigger)

Зокрема, продажі Apple TV в першому кварталі побили рекорди: удосконалена модель сет-топ-боксу для перегляду потокового відео Apple TV стала ключовим чинником при формуванні результатів продажів за останній квартал, які перевершили очікування за показниками прибутковості, незважаючи на скромні прогнози аналітиків.

Apple створить власні телешоу з потоковим відео

Фото: Apple TV (MediaSat.info)

Раніше Apple cпрогнозувала перше за 13 років падіння доходів, представивши квартальну фінзвітність.

У січні "яблучна" компанія домоглася в суді від Google виплати витрат за інтернет-пошук у розмірі одного мільярда доларів, а також протестувала стандарт "світлового Інтернету" Li-Fi для iPhone і iPad.

Нагадаємо, новий бюджетний iPhone Apple випустить до початку квітня.