ua en ru

Захистить від раку і зміцнить здоров'я: який продукт потрібно їсти щодня

Захистить від раку і зміцнить здоров'я: який продукт потрібно їсти щодня Ілюстративне фото (herbalsale)

Вчені розповіли, чому обов'язково варто включити в свій раціон горіхи

Експерти назвали продукт, щоденне вживання якого дозволить захистити організм від хвороб серця, а також уникнути раку і старечого недоумства - це волоські горіхи. Крім того, вони в цілому зміцнюють здоров'я за рахунок того, що помітно підвищують рівень протизапальних бактерій в кишечнику, стверджують американські вчені з Університету Луїзіани, повідомляє "Медикфорум".

Корисний ефект буде помітний, якщо з'їдати всього 14 волоських горіхів в день.

Це з'ясувалося завдяки експерименту на лабораторних щурах. Він показав, що горіхи сприяють зростанню "хороших" бактерій в кишечнику, що володіють протизапальними властивостями.

Крім того, у них дуже високий вміст жирних кислот Омега-3: у волоських горіхах їх міститься 2,5 г на одну унцію (28 г). Також у них дуже багато білка і харчових волокон.

Захистить від раку і зміцнить здоров'я: який продукт потрібно їсти щодняФото: unsplash.com

"Навіть невелика їх кількість підвищує рівень протизапальних бактерій. Наша кишкова флора пов'язана з багатьма аспектами здоров'я, включаючи старіння, артриту, депресії, злоякісні пухлини, хвороби серця", - заявили автори проекту.

Нагадаємо, фітнес-тренер розповіла, що потрібно їсти після тренування для красивих м'язів. Ребекка Гаан пояснила, що після фізичних тренувань слід обов'язково поїсти, щоб почати процес відновлення м'язів. Найбільш оптимальний час для перекусу – через 30 хвилин після тренування.

Ми також писали про те, що вчені розповіли, який сік захищає від онкології і старіння.

Lо hечі, співачка Злата Огневич назвала 5 продуктів, які повинні бути в раціоні кожної жінки.

Відео: РБК-Україна