ru ua

Підсумки дня: 26 червня

Рада ЄС затвердила 1 млрд євро допомоги для України
Підсумки дня: 26 червня

Рада Європейського Союзу затвердила виділення Україні 1 млрд євро макрофінансової допомоги. Про це повідомляє прес-служба Ради Європейського Союзу (ЄС) у своєму Twitter. "Сьогодні Рада ЄС схвалила 1 млрд євро нових кредитів для покриття фінансових потреб України та підтримки економічної стабілізації і програми структурних реформ", - йдеться у повідомленні. Після сьогоднішнього рішення Європейська комісія, консультуючись із Радою ЄС, підготує меморандум про надання допомоги. Меморандум потребує ратифікації українського парламента.

У Кремлі заявили, що не мають наміру звільняти Сенцова на прохання генсека Ради Європи
Підсумки дня: 26 червня

Український політв'язень, режисер Олег Сенцов не може бути помилувано на підставі прохання, направленого від імені генерального секретаря Ради Європи Торбйорна Ягланда. Про це заявив прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков. "Ви знаєте, що таке прохання з точки зору російського законодавства не може стати підставою для якихось дій, тому що ви знаєте, яка процедура помилування в Російській Федерації", - сказав Пєсков.

Принц Вільям прибув в Ізраїль з історичним візитом
Підсумки дня: 26 червня

Спадкоємець британського престолу герцог Кембриджський Вільям продовжує перший офіційний візит в Ізраїль і палестинські території. Як повідомляється, прибувши з сусідньої Йорданії, герцог Кембриджський приземлився в ізраїльському аеропорту Бен-Гуріон, а потім відправився в Єрусалим. Візит принца Вільяма є неполітичним. У той же час він є першим з королівського сімейства, хто побував на святій землі.

У Києві розгромили табір ромів: активісти зробили жорстку заяву
Підсумки дня: 26 червня

У Києві активісти розгромили табір ромів. Про це розповіли представники організації "Немезіда". "Нещодавно наші активісти за скаргами місцевих жителів відвідали черговий циганський табір у лісі біля метро "Академмістечко", де розташувалися більше двадцяти циганских халуп", - зазначили в націоналістичній організації. За словами активістів, роми "за звичаєм розвели смітник і наркопритон, що зовсім не влаштовувало місцевих мешканців, які звикли гуляти в лісі або поруч з дитячим майданчиком".

Квитків немає: українці скаржаться, що на курортні напрямки продано все до серпня
Підсумки дня: 26 червня

Українці скаржаться на те, що в залізничних касах неможливо купити квитки на курортні напрямки. Мешканці України стверджують, що в залізничних касах відсутні квитки на курортні напрямки аж до початку серпня. При цьому, касири відзначають, що влітку завжди попит більше і потрібно купувати квитки заздалегідь. Деякі займають черги біля кас ще вночі, щоб встигнути купити квиток, як тільки відкриється попередній продаж за 45 діб до відправлення.