ua en ru

Зеленська в лаконічному костюмі розповіла про важливість зростання дітей у повноцінній родині

Зеленська в лаконічному костюмі розповіла про важливість зростання дітей у повноцінній родині Зеленська розповіла про важливість родини для дітей (фото: t.me/FirstLadyOfUkraine)

Олена Зеленська досить часто бере першочергову участь на зустрічах, що стосуються дітей, їхнього розвитку та ставлення до них. Цього разу перша леді виступила на заході "Дитинство 365: право бути собою".

Про те, яку важливу думку висловила дружина президента та в якому образі вона була там присутня, розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Telegram-канал Зеленської.

Олена Зеленська розповіла про важливість зростання дітей в родині

Перша леді завжди переймалась проблемами українських дітей, саме тому її ініціативи зокрема й стосуються долі діточок. І насправді це чудово, адже від них залежить майбутнє нашої країни. А на це безпосередньо впливає розвиток.

Олена відвідала захід "Дитинство 365: право бути собою" від ЮНІСЕФ, де виступила з важливим месседжем та представила проект "Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні".

За словами жінки, кожна дитина в Україні росте в безпечній і турботливій родині, має можливості для повноцінного та гармонійного розвитку - це головна візія Координаційного центру, яку вона особисто підтримує.

"Обов'язок держави - створювати такі умови, щоб кожна дитина могла це право реалізувати завдяки своєчасній підтримці родин і розвитку сімейних форм виховання", - каже перша леді.

Також дружина президента зазначила, що кожна дитина має зростати у родині, адже насправді багато родин, які б хотіли стати опікунами чи усиновити дітлахів і це має бути доступним заради їхнього щастя.

Зеленська в лаконічному костюмі розповіла про важливість зростання дітей у повноцінній родиніЗеленська в лаконічному костюмі розповіла про важливість зростання дітей у повноцінній родиніЗеленська в лаконічному костюмі розповіла про важливість зростання дітей у повноцінній родиніЗеленська в лаконічному костюмі розповіла про важливість зростання дітей у повноцінній родиніЗеленська в лаконічному костюмі розповіла про важливість зростання дітей у повноцінній родиніЗеленська в лаконічному костюмі розповіла про важливість зростання дітей у повноцінній родині

Зеленська на стилі розповіла про важливість родини для дітей (фото: t.me/FirstLadyOfUkraine)

Яке вбрання обрала Зеленська для цієї зустрічі

Олена вибрала штанний стриманий костюм кольору кави, який доповнила білою класичною сорочкою під горло та шкіряними туфлями-"човниками" коричневого кольору. Вони на тон темніші за костюм, що дає образу можливість виглядати цікаво.

Звісно, без прихованих меседжів у вигляді прикрас не обійшлося. Перша леді одягла сережки, які нагадують силуети заплетених колосків.

Зеленська в лаконічному костюмі розповіла про важливість зростання дітей у повноцінній родиніЗеленська в лаконічному костюмі розповіла про важливість зростання дітей у повноцінній родиніЗеленська в лаконічному костюмі розповіла про важливість зростання дітей у повноцінній родиніЗеленська в лаконічному костюмі розповіла про важливість зростання дітей у повноцінній родині

Зеленська на стилі розповіла про важливість родини для дітей (фото: t.me/FirstLadyOfUkraine)