ua ru

Його звати Крим: на руїнах розбомбленого будинку у Дніпрі знайшли собаку

Його звати Крим: на руїнах розбомбленого будинку у Дніпрі знайшли собаку У Дніпрі на руїнах зруйнованого будинку знайшли собаку (Колаж РБК-Україна)

Російські окупанти в ніч проти 29 вересня завдали ракетного удару по Дніпру. Ракети потрапили до житлових кварталів і зруйнували кілька приватних будинків. Відомо, що є загиблі та поранені, у тому числі й діти. На руїнах одного з будинків виявили собаку – величезного рудого пса.

Що відомо про цього собаку і де його господарі, повідомили у Telegram-каналі "Дніпро обласний".

Вранці 29 вересня усі соціальні мережі облетіли фотографії з місця руйнувань у Дніпрі, куди прилетіли російські ракети. Повідомляється, що зруйновано 4 житлові будинки, загинуло четверо людей і ще понад п'ять людей поранено. Серед загиблих – 8-річний хлопчик та 9-річна дівчинка.

Під час роботи рятувальників на руїнах будинку сидів величезний пес. Він не йшов з місця події та вперто сидів, спостерігав пошукові роботи.

Його звати Крим: на руїнах розбомбленого будинку у Дніпрі знайшли собакуВиявилося, що у зруйнованому будинку жила його родина і йти псові нікуди – його господарі загинули. Він миттю втратив своїх рідних.

"У цьому звичайному приватному будинку жила його родина. За одну мить нічого не стало. Пес знаходився на місці "прильоту" навіть під час роботи рятувальників. Він сидів зверху на руїнах і ні на крок не відходив. Тварина також травмована. Наразі пса забрали у КП "Зооконтроль", де про нього піклуються професіонали. Виявилося, що собаку звуть Крим. У нього контузія та серцева недостатність, пес у шоковому стані", - сказано у повідомленні.

Його звати Крим: на руїнах розбомбленого будинку у Дніпрі знайшли собаку