ua en ru

Укрзалізниця поповнила смаколиками меню та повернула "легендарні" аксесуари (фото)

Укрзалізниця поповнила смаколиками меню та повернула "легендарні" аксесуари (фото) Фото: УЗ повідомила про новини (facebook.com/Ukrzaliznytsia)

Укрзалізниця повідомила новини, на які українці давно чекали. Справа в тому, що до потягів повернуть підсклянники, які зникли під час коронавірусу, також оновлено меню чаю та кави.

Про це стало відомо з поста Укрзалізниці на Facebook.

Які напої тепер запропонують пасажирам

  • оновлений класичний чай трьох видів (чорний цейлонський, зелений китайський, американський фруктовий);
  • нова колекція авторських чаїв (карпатська трав'яна, подільська з м'ятою, поліська з чебрецем);
  • натуральна мелена кава (100% арабіка, американо або еспресо);
  • дріп-кава (specialty coffee - 100% арабіка з конкретного регіону Бразилії).

Також у меню повернуть цукор-рафінад, який раніше був у меню, і всім знайомий з дитинства.

На всіх упаковках наразі красується дизайн перемоги, який створено українськими художниками та стає провісником нових переможних на фронті.

Укрзалізниця поповнила смаколиками меню та повернула "легендарні" аксесуари (фото)Укрзалізниця поповнила смаколиками меню та повернула "легендарні" аксесуари (фото)Укрзалізниця поповнила смаколиками меню та повернула "легендарні" аксесуари (фото)

Укрзалізниця поповнила смаколиками меню та повернула "легендарні" аксесуари (фото)

УЗ оновила чайне меню (facebook.com/Ukrzaliznytsia)

Підсклянники повертаються

Багато українців сумували за підсклянниками, і тепер вони повертаються!

"Ми також знаємо, що наші пасажири дуже сумували за найвідомішим залізничним аксесуаром - підсклянниками, які з часів ковіду перестали використовуватися в поїздах. Тому ми повертаємо підсклянники - і не просто повертаємо, а повертаємо в новому форматі! Разом з виробниками ми створили новий дизайн підсклянників, що відображає силу української залізниці та залізних людей, які з початку війни продовжують евакуювати, доставляти, зігрівати та турбуватися про пасажирів", - сказано у повідомленні.

Укрзалізниця поповнила смаколиками меню та повернула "легендарні" аксесуари (фото)Укрзалізниця поповнила смаколиками меню та повернула "легендарні" аксесуари (фото)Укрзалізниця поповнила смаколиками меню та повернула "легендарні" аксесуари (фото)УЗ повернула легендарні підсклянники (фото: facebook.com/Ukrzaliznytsia)