ua en ru

Українські військові допомогли здійснити мрію хлопчика, який пережив окупацію (фото)

Українські військові допомогли здійснити мрію хлопчика, який пережив окупацію (фото) Військові здійснили мрію хлопчика (колаж РБК-Україна)

Українські військові допомогли придбати велосипед для 8-річного Максима з Харківської області. Хлопець разом з родиною пережив окупацію.

Про це повідомили на Facebook-сторінці 103 бригади ТрО.

Що відомо про хлопчика

З родиною хлопчика військові познайомились, коли перебували в одному із прифронтових сіл. Батько Максима був ув'язнений росіянами за проукраїнську позицію.

Місцеві жителі дочекались визволення з окупації та тепер почуваються у безпеці.

Після деокупації, родина розповіла українським військовим про труднощі в побуті. А 8-річний Максим поділився військовим, що мріє про велосипед.

За допомогою благодійників у Львові, які придбали велосипед, мрію Максима вдалось здійснити.

"Ми щодня боремось із ворогом на полі бою. Але також наша боротьба - за голови та серця. І тепер у місцевих жителів Росія назавжди асоціюватиметься зі злом, яке тут вчиняли окупанти. Натомість синьо-жовтий прапор - це символ підтримки та свободи. Навіть діти це добре знають!"- йдеться у повідомленні.

Українські військові допомогли здійснити мрію хлопчика, який пережив окупацію (фото)Українські військові допомогли здійснити мрію хлопчика, який пережив окупацію (фото)Українські військові допомогли здійснити мрію хлопчика, який пережив окупацію (фото)Українські військові допомогли здійснити мрію 8-річного хлопчика (facebook.com/oborona.lviv)