ua en ru

В Україні створили портрет Шевченка з яблук та встановили рекорд. Дивіться, як він виглядає

В Україні створили портрет Шевченка з яблук та встановили рекорд. Дивіться, як він виглядає В Україні створили портрет Шевченка з яблук (коллаж РБК-Україна)

В Україні створили портрет Тараса Шевченка з яблук та встановили рекорд. Для цього знадобилося сім тисяч плодів.

Про це повідомляє РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на публікацію Лани Вєтрової у Facebook.

В чому полягає рекорд

Так, діти встановили рекорд України, який зафіксовано у Новопетрівському ліцеї Великомихайлівської громади на Одещині. Школярі своїми руками створили з яблук портрет Шевченка. Для цього їм знадобилося 7004 яблука.

Ба більше, діти з яблук склали слова, які зараз є символічними для всієї України: "Борітеся - поборете".

Площа портрету 24,442 кв.м. Яблука зібрані із власних садиб учнів ліцею. Використовувалися такі сорти "Гала", "Чемпіон", "Фуджі", "Голден" та інші.

"Національний Реєстр Рекордів висловлює подяку неймовірній команді рекордсменів - вчителям, працівникам ліцею, учням, батькам. Навіть не знаю, як вам тепер наважитися розбирати це унікальне яблучне панно. Директорка ліцею Катерина Лаптієнко - ініціаторка вже кількох рекордів", - написала Лана у публікації.

В Україні створили портрет Шевченка з яблук та встановили рекорд. Дивіться, як він виглядаєВ Україні створили портрет Шевченка з яблук та встановили рекорд. Дивіться, як він виглядаєВ Україні склали портрет Шевченка з яблук (фото: Facebook/Лана Вєтрова)