ua ru

Ця молитва на Новий рік 2023 допоможе позбутися проблем: текст

Ця молитва на Новий рік 2023 допоможе позбутися проблем: текст Яку молитву потрібно прочитати на Новий 2023 (фото: Getty Images)

У великі церковні свята заведено молитися святим, щоб вони дарували щастя, звільнення від хвороб і тривог, а також пробачили гріхи. І хоча Новий рік - не релігійне свято, цього дня також можна прочитати молитву, яка допоможе позбавитися всіх проблем.

Яку молитву слід прочитати на Новий 2023 рік, поділилися на сайті Свято-Преображенського собору ПЦУ.

Господи Боже, усіх видимих і невидимих створінь Творче, що сотворив часи й роки, Сам благослови новий рік, який щойно розпочався, і який ми рахуємо від Твого втілення задля нашого спасіння. Благослови Україну в новому році припиненням війни, мирним небом над головою, миром в суспільстві та миром в серцях.

Дозволь нам провести цей рік та багато років після нього в порозумінні та злагоді з ближніми нашими; зміцни й розповсюдь Святу Вселенську Церкву, котру Ти Сам заснував в Єрусалимі, і спасительною жертвою святого Тіла і пречистої Крові освятив.

Вітчизну нашу звелич, збережи та прослав; просвіти увесь народ наш – воїнів-захисників, трударів та можновладців – світлом совісті, розуму та духовності; Многоліття, здоров’я, достаток плодів земних, добрий врожай та сприятливі природні умови даруй нам; захисти від забруднення і людського винищення наші чудові ріки й озера, густі ліси та родючі ниви.

Упокой, Боже, у Твоїх світлих оселях усіх, хто відійшов у вічність, пам’ятаючи Твої заповіді та захищаючи Твою святу правду, всіх, хто став невинними жертвами сліпої ненависті та насильства.

Нас, грішних, усіх родичів і ближніх наших, співвітчизників та всіх благовірних християн, як істинний наш Верховний Пастир, упаси, огороди та ствердь на шляху спасіння, щоб і ми, йдучи ним, після благословенного Тобою життя у світі цьому, досягли Царства Твого Небесного, та удостоїлися вічного блаженства зі святими Твоїми на вікі віків. Амінь.