ua en ru

Помилки, які прискорюють старіння шкіри на обличчі: ми робимо їх щодня

Помилки, які прискорюють старіння шкіри на обличчі: ми робимо їх щодня Які помилки прискорюють старіння шкіри (фото: freepik com)

Шкіра на обличчі особливо чутлива і неправильний догляд може швидше прискорити її старіння. Щодня ми робимо помилки, які навіть не помічаємо. А саме вони ведуть до раннього утворення зморшок.

Які три помилки ми робимо щодня, і вони прискорюють старіння шкіри обличчя – читайте у матеріалі нижче.

Ми чіпаємо своє обличчя

Підпираємо рукою щоку, коли працюємо чи читаємо, тремо у задумі лоб чи ніс, морщимося під час розгляду чогось, чіпаємо обличчя руками після макіяжу - все це не просто розтягує шкіру і призводить до утворення перших мімічних зморшок, а ще й переносить з торканням безліч мікробів та бактерій. Згідно з даними дослідників з Південного Уельсу, людина в середньому торкається свого обличчя 23 рази на годину.

Ще до подібних дій відносяться й інші шкідливі звички – після вмивання ми тремо обличчя рушником, кулаками протираємо очі, коли вони втомилися. Поспостерігайте за собою і порахуйте, скільки разів на день ви доторкнулися до обличчя.

Якщо ви будете ставитися до своєї шкіри дуже ніжно і дбайливо, всі ваші рухи будуть обережними - ви уникнете появи зморшок ще довгий час.

Ми наносимо тональні основи щодня

Не має значення, скільки коштують ваші тональні основи та інші елементи макіяжу - щоденне застосування кількох шарів "штукатурки" так чи інакше призведе до зневоднення шкіри, запалень та закупорених пор. Про це говориться у дослідженні Університету штата Огайо.

Звичайно ж, хочеться створити ідеально рівне покриття. Але саме така ідеальність коштуватиме вам молодості, тому що рівний шар виходить внаслідок великої кількості тональної основи. А до її складу входить багато компонентів, які не розраховані на щоденне застосування. Ваша шкіра під цими засобами – як під плівкою з целофану.

Залишіть велику кількість тональних засобів для вечірок, фотосесій або побачень. Для щоденного використання використовуйте точково консилер, легку пудру. Якщо без тональної основи ніяк – візьміть ВВ-крем або СС-крем.

Ми спимо обличчям у подушку

Згідно з дослідженням американського пластичного хірурга Гезель Ансон, Звичка спати, занурившись обличчям у подушку чи ковдру, прискорює старіння вашої шкіри у рази. При такому сні з'являються зморшки, заломи та незрозумілі лінії. Колаген виробляється у вашій шкірі саме вночі, тому є ризик, що залом, отриманий уві сні, залишиться з вами надовго.

Якщо не хочете, щоб сон залишив сліди на вашій шкірі, навчіться спати на спині, напівбоком і під голову використовуйте валик або більш щільну подушку.

Важливо! Цей матеріал має винятково загальноінформаційний характер і не може бути основою для встановлення діагнозу або медичних висновків. Публікації на сайті засновані на останніх актуальних і науково обґрунтованих дослідженнях у сфері медицини. Але якщо Вам потрібні встановлення діагнозу або медична консультація, обов’язково зверніться до лікар