ua en ru

Ніколас Карма показав, скільки коштує образ скандальної блогерки Юлії Верби

Ніколас Карма показав, скільки коштує образ скандальної блогерки Юлії Верби іколас Карма дізнався вартість образу Юлі Верби (фото: instagram.com/verbaaa.verbaaa)

Ніколас Карма - єдиний український блогер, який не боїться питати у зірок про витрачені гроші на стильні образи. Він вигадав унікальну рубрику "Скільки коштує Look?", в якій дізнається про ціни на одяг, які носять знаменитості.

Про те, скільки коштує образ популярної блогерки Юлії Верби, розповідає РБК-Україна (проект Styler) посилаючись на відео Ніколаса Карми в Instagram.

Скільки коштує Look Юлі Верби

Цього разу до кадру Карми потрапила доволі скандальна, але дуже популярна блогерка Юля Верба.

Спостерігаючи за поведінкою дівчини було помітно, що вона охоче розповідає про свої витрати на одяг та прикраси на камеру і навіть сама обрала гарний фон.

Ніколас дізнався, які кругленькі суми витрачає на себе Верба:

  • каблучка у формі змії від відомого бренду Bulgari - коштує 25 тисяч євро
  • бордова маленька сумочка від бренду Dior - коштує 5 тисяч євро
  • білі кеди на високій підошві також від бренду Dior - коштують 900 євро
  • окуляри від Dior - вартістю 400 євро
  • найдешевшою виявилась сукня - вона коштує лише 849 гривень та залишилась у дівчини з реклами магазину.

Також дівчина була у прикрасах від вишуканого бренду Cartier, але їхню вартість замовчала. Проте видала скільки коштує її машина - 200 тисяч гривень.

Стиль Юлії Верби

Верба несумнівно модниця. Якщо подивитися на її фото в профілі Instagram, можна зрозуміти, що вона полюбляє дівчачий стиль. Здебільшого це сукні, довгі й короткі.

Юля стежить за останніми трендами й саме тому вона часто виходить у світ в тому, що на піці моди.

Ніколас Карма показав, скільки коштує образ скандальної блогерки Юлії ВербиНіколас Карма показав, скільки коштує образ скандальної блогерки Юлії Верби

Скільки коштує вбрання Юлі Верби (фото: instagram.com/verbaaa.verbaaa)

Іноді її вбрання бувають сміливими, адже створювати шум навколо себе - частина роботи будь-якого блогера, особливо мільйонника.

Дівчина полюбляє і класику, і спорт, і вишуканість, і повсякденність. І своїми образами вона це демонструє.

Псевдоблагодійсність Верби

Варто нагадати, що вона не раз потрапляла у скандали через те, що витрачає баснословні суми на свій одяг та прикраси, а також показує безтурботне життя під час війни. Хоча з кількістю своїх підписників Верба могла б закривати збори на рівні з Лаченом.

Останнім з таких ситуацій стала ніби-то щира допомога військовим ЗСУ. Юля вирішила зловити хайп на тому, що придбала захисникам автівки. І ніби все добре, та є нюанс - волонтери та військові поділилися, що придбані блогеркою машини не годяться для транспортування поранених.

Тож на хайпі все і закінчилося та жодної допомоги вона не принесла ані військовим, ані країні. Проте собі дівчина придбала дорогезний автомобіль, яким, звісно, похизувалась в Instagram.