ua en ru

"Нереально класний": дружина Остапчука відповіла, що з будинком, який вони будували з шоуменом

"Нереально класний": дружина Остапчука відповіла, що з будинком, який вони будували з шоуменом Дружина Володимира Остапчука розповіла, що з їхнім будинком (instagram.com.vova.ostapchuk)

Дружина українського телеведучого Володимира Остапчука Христина Горняк на фоні чуток про розлучення розповіла, що сталося із будинком, який вони будували разом.

Про це вона розповіла на своїй сторінці в Instagram.

Зокрема, на тлі чуток багатьох шанувальників стало турбувати запитання, як йдуть справи з будівництвом заміського будинку пари під Києвом.

Горняк повідомила, що зараз усі ремонтні роботи призупинені, втім, не називала причин.

"Дуже багато запитань про будинок - з ним все ОК! Стоїть на своєму місці! Він нереально класний, але ремонт наразі зупинено", - написала вона.

"Нереально класний": дружина Остапчука відповіла, що з будинком, який вони будували з шоуменомДружина Остапчука розповіла, що сталось з їхнім будинком (скрін)

Що відомо про розлучення пари

З'являлась інформація, що Остапчук та Горняк офіційно розлучилися після двох років шлюбу. Однак, подружжя цю інформацію поки не підтверджують.

З початком війни в Україні стосунки пари почали псуватися. Ходили чутки, що вони вже давно разом не живуть.

Тоді шанувальники почали запитувати у подружжя, чому вони не "з'являються" в соцмережах один одного та відпочивають окремо.

Однак, Горняк заявляла, що приховувати стосунки з чоловіком - це її право, а кому це не подобається, то може відписатися від неї.

"Нереально класний": дружина Остапчука відповіла, що з будинком, який вони будували з шоуменомВолодимир Остапчук з Христиною Горняк (instagram.com/kristygor)