ua en ru

Львівських школярів із наступного семестру чекають важливі зміни: що відомо

Львівських школярів із наступного семестру чекають важливі зміни: що відомо Які зміни чекають львівських школярів (фото: Freepik)

Уже з наступного семестру львівським школярам збільшать кількість уроків фізкультури та об’єднають їх у пари. Таке рішення ухвалив виконавчий комітет Львівської міської ради 8 грудня.

Про це пише РБК-Україна (проект Styler) із посилання на публікацію ЛМР у Facebook.

Що відомо про зміни

З наступного семестру учні всіх класів у львівських школах матимуть по дві пари з фізкультури на тиждень - два уроки по 1,5 години.

"Зараз у кожній школі ми маємо три уроки фізичної культури. Вони відбуваються по одному заняттю у різні дні впродовж тижня. За таких умов не завжди зручно організувати урок належної якості: поки діти прийдуть, переодягнуться, поки проведуть розминку, то вже фактично потрібно завершувати урок. З нового семестру діти матимуть повноцінний великий урок фізкультури", - заявляє керівник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк.

Також він зазначив, що школи мають врахувати нововведення під час складання розкладу уроків на другий семестр навчального року, щоб проведення уроків фізкультури було якісним і ефективним.

5 найбільших змін у львівських школах у цьому році

Раніше ми детально розповідали про 5 головних змін у львівських школах, які реалізують у 2023-2024 навчальному році.

Школи мають право самостійно вибирати формат навчання. У пріоритеті очний варіант, особливо для початкових класів. Але для цього заклади мають бути забезпечені укриттям, які вміщають усіх учасників навчального процесу.

Зимові канікули планують зробити довшими, тому й навчальний рік триватиме до кінця червня. Такі зміни потрібні, щоб надолужити вимушені перерви в освітньому процесі, які можуть виникати через воєнні дії.

Для учнів розробили практикум із мінної безпеки. Цей курс викладатимуть дітям усіх вікових категорій, спеціально адаптувавши навчальний матеріал.

Спрощену освітню програму запровадили для дітей, які виїхали за кордон і паралельно навчаються в іноземній школі та українській школах.

Заборонити учням користуватися телефонами під час навчального процесу радили керівникам шкіл, втім дирекції самі мали приймати таке рішення.