ua en ru

Колишній режисер легендарного кіножурнала "Єралаш" відправився на війну проти України

Колишній режисер легендарного кіножурнала "Єралаш" відправився на війну проти України Екс-режисер "Єралашу" воює проти України (фото: vk.com/ilya_belostotsky)

Колишній режисер “Єралашу” Ілля Білостоцький, який вже має судимість за згвалтування неповнолітнього хлопчика, відправився на війну в Україну.

Про це розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на допис Іллі у соціальній мережі “ВКонтакті”.

Колишній режисер "Єралашу" відправився воювати проти України

Ілля Білостоцький - сценарист, продюсер, режисер-постановник надпопулярного кіножурналу "Єралаш" та телесеріалу "Слід" заявив, що він відправився на війну. За словами режисера, його головною метою є зробити так, щоб його мати пишалась ним.

"Я хочу повернути моїй матері та моїм рідним можливість мною пишатися. Я хочу не словами, а ділом, вчинком відповісти тим гадам, які мене запроторили за ґрати, і тим стерв'ятникам, які облили брудом моє ім'я і розтоптали честь моєї родини. Я хочу показати державі, що вона даремно списала мене у витрату, а звичайним людям, які живуть у ній, що вони даремно мене прокляли", - написав режисер

Цю новину Ілля повідомив ще 5-го листопада на своїй особистій сторінці у соціальній мережі "ВКонтакті", яку українці вже давно забули.

Колишній режисер легендарного кіножурнала "Єралаш" відправився на війну проти України

Ілля Білостоцький воює проти України (фото: vk.com/ilya_belostotsky)

Проте за словами Білостоцького, головна причина, через яку він пішов на війну, полягає в тому, що йому не подобається, коли вбивають ні в чому не винних людей

"Я за власним досвідом знаю, як це, коли раптом горе вривається у твій дім, а ти нічого не можеш з цим зробити і вважаю, що це треба припинити. Я люблю свій народ і свою країну попри все і якщо потрібно готовий віддати життя за справу, яке вважаю правим”, - пише Білостоцький.

Тобто, таким чином він відверто підтримує звірства Росії, які вони приносять Українцям і вбивають людей, які ні в чому невинні. Виходить, у режисера подвійні стандарти.

Відомо, що Ілля ще живий, оскільки його активність у соцмережі була вчора з мобільного додатку.

Колишній режисер легендарного кіножурнала "Єралаш" відправився на війну проти УкраїниКолишній режисер легендарного кіножурнала "Єралаш" відправився на війну проти УкраїниКолишній режисер легендарного кіножурнала "Єралаш" відправився на війну проти України

Скриншоти