ua en ru

На "Голос країни 13" пісня богослова зі Львова пробрала всіх до мурашок (відео)

На "Голос країни 13" пісня богослова зі Львова пробрала всіх до мурашок (відео) На Голос країни Назарій Малиновський здивував суддів (Скріншот)

На Голосу країни 13 прийшов виступити 26-річний богослов зі Львова Назарій Малиновський. Хлопець зачарував суддів та публіку, виконавши проникливу пісню.

Його виступ опубліковано на YouTube-каналі проекту.

Що відомо про богослова зі Львова

У дитинстві саме завдяки своїй бабусі хлопець відчув, що хоче проповідувати та надихати інших вірити у Бога. Після навчання у семінарії Назар усвідомив, що дуже хоче співати.

На сцені проекту Назар заспівав пісню Lewis Capaldi - Bruises. Його вокал та бархатистий тембр голосу не залишив нікого байдужим.

Співачка та суддя Надя Дорофєєва запросила хлопця до себе в команду, але він захотів до Юлії Саніної.

"У моїй команді немає таких голосів, таких сильних", - сказала Саніна.

Назар розповів, що іноді виступає на вулицях, а так він богослов.

Реакція Наді Дорофєєвої

"Ви нас зачарували", - відреагувала Надя Дорофєєва.

Також співачка поділилася історією, яка з нею сталася на гастролях у Чернігові, коли співала пісню "Вотс ап".

"Коли почалася пісня, дівчина у другому ряду почала плакати. Після концерту ми познайомилися і вона розповіла, що на цей концерт вона мала прийти зі своїм хлопцем, але зараз він на фронті, і вона каже: "Я думала, не піду". Але він сказав: "Йди, я хочу, щоб ти жила нормальне життя". Це вселило в мене таку надію. Я сиділа і згадувала ці відчуття, цю історію. Ваш голос змусив мене опинитися у вашій історії, це була сила", - поділилася Надя.