Народний артист України Євген Паперний став першим чоловіком Ольги Сумської та батьком її старшої доньки Антоніни. Подружжя прожило разом п’ять років, поки акторка не закохалася у Віталія Борисюка, з яким вже понад 30 років щаслива в шлюбі.
Як склалася доля Паперного і чим він займається сьогодні? Дізнайтеся у матеріалі на РБК-Україна (проект Styler).
Євген Паперний старший за свою колишню дружину Ольгу Сумську на 16 років. Їхній шлюб, який тривав з 1987 по 1991 рік, складно назвати щасливим.
Колись артистка розповідала, що її мати, Ганна Іванівна, не підтримувала її рішення вийти заміж за Євгена, оскільки в українському суспільстві він мав репутацію ловеласа.
Попри це, Сумська ніколи не шкодувала про своє рішення. Сам Паперний зізнавався, що Ольга стала єдиною жінкою, якій він ніколи не зраджував. У 1990 році в подружжя народилась донька Антоніна.
Причиною їхнього розлучення стало нове кохання Ольги - роман з Віталієм Борисюком, її колегою по театру.
Після розлучення з артисткою, Євген одружився втретє. Його обраницею стала Тетяна, з якою він познайомився під час зйомок. Тетяна на той момент була у стосунках з іншим чоловіком, але залишила його заради актора.
З донькою Антоніною, як відомо, після розриву з Сумською він не підтримував зв'язок. Сам Паперний неодноразово зізнавався, що не телефонує і не навідує доньку.
Зараз йому 74 років. Він продовжує зніматися у кіно, а також працює актором дубляжу.
Паперний граϵ на сцені того ж театру, що і його колишня дружина Ольга Сумська. Колишнє подружжя підтримує хороші стосунки й спілкується без конфліктів, залишивши минуле позаду.
Артист також викладає акторську майстерність в університеті культури і мистецтв.
Навесні 2023 року Сумська на своїй сторінці у Facebook розповіла, що Євгену Васильовичу знадобилася операція з заміни суглобів.
Відомо, що він проходив лікування коштом державної програми для літніх людей, а мер Києва Віталій Кличко допоміг забезпечити фінансування для цієї програми.
Вас може зацікавити
При написанні матеріалу використовувалися наступні джерела: Instagram та Facebook Ольги Сумської, Антоніни Паперної, ЖВЛ.