ua en ru

Чоловіки хочуть отримати від жінки три речі, але мовчать про це

Чоловіки хочуть отримати від жінки три речі, але мовчать про це Що хочуть чоловіки отримати від жінки (фото: freepik)

Чоловіки бувають такими мовчунами, особливо коли справа доходить до інтиму. Нав'язані в дитинстві табу на сексуальність заважають їм висловлювати свої бажання і комунікувати із жінкою в сексуальній сфері. Але насправді все простіше, ніж можна подумати.

Що насправді хочуть чоловіки отримати від жінки - в матеріалі Styler далі.

Він хоче, щоб ви його направляли

Жодний досвід не допоможе чоловікові, адже кожна жінка унікальна у своїх сексуальних потребах і без вашої допомоги у нього просто нічого не вийде.

Якщо не направляти чоловіка, не підказувати йому, як і що робити правильно, ви не зможете отримувати задоволення повною мірою.

Тож не бійтеся його вчити, адже задоволення чоловіка напряму залежить від того, наскільки задоволена його жінка.

Він хоче більше спонтанності

Так, чоловіки часто мріють про те, щоб жінка буквально затягла їх у темний куточок десь у зовсім невідповідному місці та звабила.

Не бійтеся проявляти ініціативу, розпочинати процес, зваблювати свого чоловіка, і він буде мріяти тільки про вас. Навіть, якщо повз ходитимуть топ-моделі з довжелезними ногами.

Він хоче обговорювати з вами всі свої фантазії

У ліжку є одне основне правило - процес не повинен завдавати дискомфорту нікому з учасників, а решта - на ваш розсуд.

Зробіть так, щоб ваш чоловік перестав почуватися невпевнено і зміг нарешті поділитися інтимними переживаннями.

Часто у чоловіків не вистачає духу зізнатися своїм партнеркам в деяких бажаннях, які можуть йому здаватися сороміцькими.

Пам'ятайте: довіра у стосунках розпочинається з довіри в ліжку. Розмовляйте, проявляйте ініціативу, експериментуйте, показуйте йому свої бажання, і все у вас буде добре.