ua en ru

5 головних антитрендів, яких треба уникати цього літа, щоб не виглядати смішно (фото)

5 головних антитрендів, яких треба уникати цього літа, щоб не виглядати смішно (фото) Які речі вийшли з моди (фото: freepik)

До літа залишилось менше двох тижнів, а це означає, що саме час переглянути свій гардероб і викинути із нього речі, які уже не в моді.

Про те, який одяг став антитрендом літа 2023, читайте у матеріалі нижче.

Штани з лампасами

Такі штани були дуже популярними у 2020-2021 роках, але от зараз вони очолили антитрендові речі, які бажано уникати у цьому сезоні. Найкращим варіантом, чим їх можна замінити - стануть штани карго. Вони зараз на піку моди.

5 головних антитрендів, яких треба уникати цього літа, щоб не виглядати смішно (фото)Штани з лампасами замініть на карго (скриншот)

Легінси із прозорими вставками

Такі моделі легінсів також уже вийшли з моди. На це літо варто придбати однотонні варіанти, бажано без кольорових вставок, візерунків чи масивних логотипів.

5 головних антитрендів, яких треба уникати цього літа, щоб не виглядати смішно (фото)Легінси із прозорими вставками вже не в моді (скриншот)

Шорти-бермуди

Ще не так давно такі шорти були криком моди й кожна дівчина обов'язково мала хоча б одну пару таких. Втім ця модель залишилась у минулому. Цього літа краще носити плаття чи спідниці або ж шорти більш класичного покрою.

5 головних антитрендів, яких треба уникати цього літа, щоб не виглядати смішно (фото)Цього літа краще відмовитись від шортів-бермудів (скриншот)

Футболки з наплічниками

Такі футболки хоч і мають цікавий дизайн, але вони доволі непрактичні. З ними дуже важко поєднати піджаки чи реглани. А оскільки ця річ увійшла в антитренди, то сміливо можете її викинути зі свого гардероба.

5 головних антитрендів, яких треба уникати цього літа, щоб не виглядати смішно (фото)Футболки з наплічниками варто замінити на більш лаконічні варіанти (скриншот)

В'язані футболки

Ще один доволі дивний тренд відійшов у минуле. В'язані футболки зовсім непрактична річ на літо, адже вони парять у спеку. А ще доволі важко комбінувати з літнім одягом із тонкої тканини.

Тому цього сезону замініть такі футболки на трикотажні чи бавовняні моделі. Якщо хочете родзинки в образі - вибирайте із бахромою, вона на піку моди у 2023 році.

5 головних антитрендів, яких треба уникати цього літа, щоб не виглядати смішно (фото)

На це літо варто вибирати футболки із тонких тканин (скриншот)