ua en ru

4 способи відновити сили після весняної хандри

4 способи відновити сили після весняної хандри Як відновити сили після весняної хандри (фото: Freepik)

Період весняної хандри наступає майже у кожної людини, але треба знати, як з нею боротися і для цього є 4 способи.

Детальніше про них розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на психологічний Instagram-профіль "В терапії".

Відпочинок і релаксація

Відведіть час для себе у спокійному та тихому середовищі, де ви зможете відпочити. Використовуйте різноманітні техніки релаксації, такі як медитація або глибоке дихання, щоб знизити рівень стресу і поліпшити концентрацію.

Слухання приємної музики або звуків природи також може створити спокійну атмосферу і допомогти вам розслабитися та відновитися.

Фізична активність

Включіть у свій розклад регулярну фізичну активність. Вправи, які вам подобаються, такі як прогулянки, біг, йога або плавання, допоможуть відновити сили та покращити настрій. Навіть прості танці перед дзеркалом можуть змусити відчути вас себе краще.

4 способи відновити сили після весняної хандри

Як відновити сили після весняної хандри (фото: Freepik)

Соціальні звʼязки

Підтримка близьких людей може виявитися корисною у періоди, коли вам потрібно відновити власні сили.

Не бійтеся попросити друзів про допомогу, коли вам вона потрібна.Це може включати як фізичну допомогу у виконанні побутових справ, так і просто підтримку та співчуття.

Відведіть час для спільних заходів з вашими близькими, які приносять вам радість і задоволення. Це може бути спільна прогулянка, вечірка або просто вечір у колі сімʼї.

Психологічна підтримка

Не тримайте емоції в собі. Професійна психологічна підтримка спеціаліста може стати важливим інструментом у допомозі відновлення сил, знаходження причин втоми, й покращенню самопочуття.