ua en ru

4 причини, чому дорослим варто грати у відеоігри на низькій складності

4 причини, чому дорослим варто грати у відеоігри на низькій складності Чому дорослим слід грати в ігри на низькій складності (колаж: РБК-Україна)

У сучасному світі відеоігри вже давно не лише розвага для дітей та підлітків, а й важлива частина життя дорослих. Однак, при виборі рівня складності багато дорослих схильні орієнтуватися на складніші рівні, прагнучи виклику та азарту.

РБК-Україна (проект Styler) розповідає, чому дорослим варто грати у відеоігри на низькій складності.

Під час підготовки матеріалу використовувалися такі джерела: SudoRealm, Game Quitters, Record Head.

Відпочинок та релаксація

У сучасному світі, де у дорослих часто не вистачає вільного часу через роботу, сім'ю та інші обов'язки, гра на низькій складності може стати свого роду психологічним відпочинком.

Замість того, щоб додавати ще більше стресу та напруги, гра на низькій складності дозволяє розслабитися і насолодитися ігровим процесом без необхідності постійно боротися зі складними перешкодами.

Дослідження світу гри

Відеоігри часто пропонують різноманітні та захоплюючі світи для дослідження. Гра на низькій складності дозволяє дорослим гравцям більш ретельно та повністю досліджувати навколишнє середовище, звертати увагу на деталі, читати квести та насолоджуватися атмосферою гри, не обмежуючи себе нескінченними спробами пройти складні рівні.

Підвищення самооцінки

Проходження гри на низькій складності може бути джерелом задоволення та гордості за досягнення в ігровому світі. Це може дати гравцям відчуття успіху та впевненості, що в свою чергу може вплинути на їхню самооцінку та мотивацію в реальному житті.

Час із сім'єю та друзями

Багато сучасних відеоігор пропонують можливість грати в кооперативному режимі, де гравці можуть боротися за успіх разом з друзями або членами сім'ї.

Гра на низькій складності в цьому випадку забезпечує можливість усім учасникам насолоджуватися грою, навіть якщо вони не мають досвіду в іграх або не можуть грати на високому рівні складності.