ua en ru

ЗМІ з'ясували час телефонної розмови Зеленського і Трампа

ЗМІ з'ясували час телефонної розмови Зеленського і Трампа Фото: Дональд Трамп і Володимир Зеленський (president.gov.ua)

Президент України Володимир Зеленський і американський лідер Дональд Трамп поговорять 19 березня. Розмова, ймовірно, розпочнеться о 16:00.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на кореспондента Axios Барака Равіда в Х (Twitter).

"Дзвінок заплановано на 10:00 за східним часом (16:00 за київським часом, - ред.)", - написав кореспондент.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що сьогодні, 19 березня, поговорить з президентом США Дональдом Трампом.

За словами Зеленського, вони з Трампом проговорять деталі наступних кроків щодо врегулювання війни. Президент України очікує почути від Трампа деталі його розмови з російським диктатором Володимиром Путіним.