ua en ru

Україна отримає нові можливості "впливати" на територію РФ, - глава МЗС Німеччини

08:56 24.07.2025 Чт
2 хв
Україна отримає нові можливості "впливати" на територію РФ, - глава МЗС Німеччини Фото: Йоханн Вадефуль (Віталій Носач, РБК-Україна)

Українські війська найближчим часом матимуть змогу "впливати" на територію Росії. Але тип і терміни передачі нового озброєння тримаються у секреті.

Про це заявив міністр закордонних справ Німеччини Йоханн Вадефуль, повідомляє РБК-Україна з посиланням на Zeit.

"Безперечно, Україна має право захищатись від нападів. Вона також матиме можливість впливати на територію Росії, але ми не будемо через ваше видання розкривати (російському диктатору Володимиру – ред.) Путіну, які системи озброєння ми поставляємо Україні", - заявив Вадефуль.

За його словами, оснащення України новими системами озброєння станом на сьогодні – це не фінансова проблема, а скоріше питання доступності та виробничих можливостей під українських та європейських підприємств.

Або читайте нас там, де вам зручно!
Більше по темі: